Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akinél működik a gondolatokkal...

Akinél működik a gondolatokkal való teremtés/bevonzás, megtenné, hogy bevonz magának 60 millió forintot, és azt nekem ajándékozza?

Figyelt kérdés

Akinek működik, annak úgysem tart semmiből, tehát teremt magának másik 60 milliót.

Nekem viszont elég lenne ennyi a kiegyensúlyozott élethez.


2012. jún. 13. 09:02
 1/10 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Mikorra kéne a pénz?

2012. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még idén. :)
2012. jún. 13. 09:44
 3/10 Pietrosol ***** válasza:
Lehet,hogy menni fog,de lehet,hogy kicsit csúszok,mert a nyárra nagyon sok a rendelésem!
2012. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2012. jún. 13. 09:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez hülyeség..:/ Gondolj bele! Akkor mindegyik ilyen ember milliomos lenne, és minden jósló varázs kuruzsló szintén... Pedig nem úgy van.. na miért? Mert kitaláció !
2012. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert akkor mindenki milliomos lenne. Nem azért, mert kitaláció. A pénz nem létezik, csak egy fogalom. És ha akarod, gazdag lehetsz, de nem fizikai, kézzel fogható formában. Az nem valódi gazdagság, csak egyszerű és értelmetlen felhalmozás.
2012. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Évekig próbálkoztam azzal, hogy szert tegyek az általad leírt lelki gazdagságra. Nem ment.

De ha menne is...csóróként mindenki lenézne, és az nem esne jól.

Ezért inkább megpróbálom az anyagi dolgokat fejleszteni. Az engem is elégedettebbé tesz, és mások tiszteletét is kivívom vele.

2012. jún. 13. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Nalátod. Ha megtaláltad volna a lelki gazdagságot, nem akarnád mások tiszteletét pénzzel kivívni. Nem érdekelne kifejezetten mások véleménye.
2012. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne kanyarodjunk el a témától. Kérem a 60 millióm.
2012. jún. 13. 23:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már így feltetted a kérdést, nekem is jól jönne 60 milla, bár jóval többel is tudnék mit kezdeni. Nekem is vonzzon már be valaki egy kis zsozsó! Köszi!
2012. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!