Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a YouTube-on...

Szerintetek a YouTube-on található szellemes, ufós, és egyéb, hasonló jellegű videók közül kb. hány százalék a valódi, nem hamisítvány?

Figyelt kérdés
Linkelnétek néhányat, amit szinte biztosan valódinak tartotok?
2012. jún. 18. 15:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az összes hamisítvány... Legfeljebb valami eldobott farönköt vagy hasonlót néznek ufónak.
2012. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

Mind igazi.

Azonositatlan repulo targyakat lathatunk az UFO videokban.

2012. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem mind az. Az UFO nem azt jelenti, hogy a felvétel készítője, a szemtanú vagy mások nem tudják azonosítani, hanem azt, hogy senki. Tehát az sem, aki rendelkezik kellő tudással ahhoz, hogy a földi eredetű tárgyakat kizárja. Ha egy penge éles (ilyent még nem láttam), jó minőségű felvételt több szakértő megnézi, s egyik sem tud semmi elfogadható dolgot megállapítani arról, hogy mi van a képen, akkor az ufó. Ami nem jelent földönkívülit, csak annyit, hogy nem tudni, mi van a képen.

Ha Mariska néne a szegedi piacról nem ismeri fel, az még nem ufó.

2012. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Csak engem irritál az utolsó mondat? :-(


Ilyen szellemes-démonos filmeket már a fotózás kezdetén is tudtak készíteni. Én még olyant nem láttam, amelyiket nem lehetett leleplezni könnyedén.

2012. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az a legérdekesebb, mindegyik szar minőségű, egy 4 pixeles valamire, amit mellesleg lehet hogy painttel szerkesztett oda, rámondja hogy szellem, a sok birka meg beveszi.
2012. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Antimod ***** válasza:
Biztos, hogy vannak közöttük valódiak. A nagy számok törvénye az egyik valószínűsítő tényező, egyébként pedig létező jelenségek. (Kivéve a démont, na az nincs, meg valószínű több minden az egyebek közül, amit nem soroltál fel.)
2012. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
7: kijelented, hogy démon nincs. Aha. Szellem meg van. Mert te mondod. Én meg azt, hogy sem démon, sem szellem nincs.
2012. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Antimod ***** válasza:
28%

"Mert te mondod."


Csak azért mondom, mert alaposan beleástam magamat a témába. Így mondhatom.

2012. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Én is mélyen beleástam magam a témába, de azt tudom, hogy léteznek negatív, asztrális lények, még ha nem is démonoknak hívjuk őket.


Hová tűnt az előző válaszom???

Valami rosszat mondtam talán, hogy le lett törölve?

2012. jún. 18. 19:52
 10/25 Antimod ***** válasza:

"hogy léteznek negatív, asztrális lények, még ha nem is démonoknak hívjuk őket"


Pontosan. Démonoknak hívjuk őket, de csak azért, mert azt hisszük, alapjáraton gonoszak. De nem azok, csak olyan szerencsétlenül járt lények, akik itt ragadtak haláluk után ebben a dimenzióban, és nem tudják, mi a teendő. És nem mindegyik volt köznapi értelemben véve "jó ember", de nem eredendően gonosz egyik sem.

2012. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!