Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a YouTube-on...

Szerintetek a YouTube-on található szellemes, ufós, és egyéb, hasonló jellegű videók közül kb. hány százalék a valódi, nem hamisítvány?

Figyelt kérdés
Linkelnétek néhányat, amit szinte biztosan valódinak tartotok?
2012. jún. 18. 15:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy gyakran ragadnak ebben a dimenzióban lelkek a fizikai halál után, és ők szenvednek.

Viszont hallottam, hogy vannak "nem emberi" lelkek, amik az ember aurájából táplálkoznak (az "emberi" szellemeken kívül).

Van sok dimenzió, és néha lehetnek áttűnések. Ilyenkor látnak az emberek például ufónautákat, de ők meg is látogatnak néhány esetben minket (akár dimenziót ugorva, akár ebben a dimenzióban). A szellemekkel viszont nem ez a helyzet, ők nagyon ritkán tűnnek át..., inkább csak tárgyak mozgatásával jelzik jelenlétüket, és azt, hogy szenvednek itt.

Itt jönnek képbe a YouTube-os videók, ahol fotókon, videókon szellemszerű-lényeket lehet látni gyakran..., és ezért kérdéses az eredetiségük, mert ugye a szellemekre nem jellemző az áttűnés, csak talán ritka esetben, mint azt mondtam.

Leszögezem, hogy ez az egész csak egy elmélet a részemről, amin a ti véleményetek/elméletetek változtathat részben.

2012. jún. 19. 12:14
 12/25 A kérdező kommentje:

Továbbra is várom a videókat.

Persze, csak azoktól, akik hisznek benne. :)

2012. jún. 19. 14:39
 13/25 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=kE_C1FXRo20&feature=player_em..


Például ennél a videónál vannak gyanúim, hogy tényleg valódi.

2012. jún. 19. 14:59
 14/25 anonim ***** válasza:
Az a nagy lószart valódi... az egy retkes bogár a kamera lencséjén...
2012. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy bogár, lehet, hogy nem az.
2012. jún. 20. 09:05
 16/25 Antimod ***** válasza:

"Ilyenkor látnak az emberek például ufónautákat, de ők meg is látogatnak néhány esetben minket (akár dimenziót ugorva, akár ebben a dimenzióban)."


Így van, de ők fejlettebbek, mint mi, mert csak így képesek dimenziót váltani. Lefelé lehet "közlekedni" (vibrációt csökkenteni), felfelé már nem, ez a törvény (divine law).

Egyes szellemek pedig azért láthatóak, mert a Földhöz legközelebbi dimenzióban rekedtek (földi asztrális sík, vagy hogy mondják), ezért akik erre fogékonyak, képesek meglátni őket, és adott esetben kommunikálni velük. Szintén úgy lehet kommunikálni "elhunytakkal" médiumok segítségével, hogy ők "lesüllyednek" a mi szintünkre arra az időre, de ehhez energiára és közvetítőre van szükségük, és relatíve így is nehézkes az üzenetátadás.


Hangsúlyozom, hogy ez nem az én elméletem, hanem hosszú gyűjtés után az, ami világossá vált (a koherens információk alapján).

2012. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hat ez az utolso mondatod mindenrol elmondhato.

Lehet,hogy bogar vagy lehet nem:P

2012. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

09:18


Köszönöm a válaszod! Hasznos, elgondolkodtató.

Kisgyerek koromban láttam néhányszor szellemet, abban a korban még fogékonyabbak vagyunk erre.


09:19


Hát igen. :D

2012. jún. 20. 09:29
 19/25 anonim ***** válasza:
Jól van ember, de nézzél már rá, az egy rohadt kék bogár, nézd már meg, hogy mozog... Meg asszem még írták is a videóban, hogy csak a kamerán látszik, az emberek nem láttak semmit...
2012. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Akkor legyen bogár, ha neked az úgy jó.

Attól még megmarad a véleményem, hogy nem lehet tudni.

2012. jún. 20. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!