Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel lehetne elérni, hogy az...

Mivel lehetne elérni, hogy az exem és az új nője szakítsanak?

Figyelt kérdés

Nagyon vissza akarom szerezni.. :(

Első barátom volt és hiányzik.

Nincs valami varázslat vagy vonzás ami a segítségemre lenne?

18/L


2012. jún. 25. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Mivel lehetne elérni, hogy az exem és az új nője szakítsanak?"

Nagyon vastag arcbőrrel.

2012. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Törődj bele, lépj túl. Legyen szerencsétlen fiú pedig boldog az új lánnyal.
2012. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak olyan dolgokkal tudnád őket szétszedni, amik miatt utána biztos hogy nem tudnád visszahódítani. Törődj bele, és keress egy rendes fiút aki elég felnőtt már hogy megállapodjon egy tartós kapcsolatban. Javaslom te is nőj föl ehhez, mert ha szét akarod rombolni két ember boldogságát, akkor gyerek vagy még. És gyerekekkel a férfiak nem akarnak majd komoly kapcsolatot.
2012. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd már!!! Olyan valakit fogsz találni, akit majd nem kell visszaszerezned. Keresgélj még egy kicsit. Minek akarsz rabtartó lenni?? És te se legyél rabja senkinek. Majd meghozza az idő. Ez inkább csak olyan "majd én megmutatom neki..." vagy hogy te győzzél, ne a másik... Ezek olyasmik, amik nem szabad, hogy vezéreljék az életünket.
2012. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tom Benko ***** válasza:
Mély torokkal. Esetleg. Varázslattal és egyéb marhaságokkal biztosan nem.
2012. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én nem akarom, hogy boldog legyen azzal a lánnyal.. :(

Napról napra jobban hiányzik és az éjszakák borzasztóak.. :(

Egyedül vagyok és a csend megfojt.. :(

Nappal még tűrhető, mert elfoglalom magam a tanulással meg azzal amit szeretek, de este, mikor elalszom, akkor őrá gondolok és az eszem tudja, hogy soha nem kaphatom vissza, de a szívem még reménykedik.. és amíg a szívem reménykedik, addig nem javul ez az állapot.

Annyira rossz egyedül.. :(

A barátnőim már mind menyasszonyok, én meg magányosan élek.. hiába változtattam meg a ruhatáram, hiába "alakítottam át magam" nem kellek a kutyának se.. :(

2012. jún. 25. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nem is fogsz...önző és gyerekes. A gyerekek pedig ugyebár csak Indiában lesznek menyasszonyok.
2012. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz boldog vele, 18 évesek vagytok, max pár hónapig tart nála ez a románc.Felejtsd el szépen, neked másra van szükséged, egy olyan helyes, cinikus, érzelmes fiúkára,mint én.Holnap Debrecenben a Bem téren találkozunk, 10-re ott légy, és egyhamar elfelejted ezt a léhűtő Bélát. Ne késs nyuszkó,Puszika!
2012. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Az élet, főleg fiatalkorban (én sem vagyok sokkal idősebb, ezért tudom) baromi nehét. Csalódások jönnek-mennek, néha a barátok-barátnők is. Még ha most úgy is érzed, hogy ő lenne a minden, könnyen lehet hogy egy év múlva, vagy akár még sokkal hamarabb is már csak nevetsz ezen.


Varázslat meg csak a mesében van. Bizonyos dolgokat el kell fogadni. Nagyon fiatal vagy még, bőven, bőven lesz jobb srác, még ha ezt most nehéz is elhinni.

2012. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

18 évesen nincs más dolgod, minthogy ezen rágódj?

Lesznek még nagyobb kudarcok is az életedben, mint ez.

Lépj túl rajta, járj el társaságokba, vagy túrázni, úgyis itt van a nyár!

Foglalkozz mással és hidd el, hamar el fogod felejteni őket!

Nem kell vele törődni!

Én is bosszankodtam, de most már, csak legyintek rá.

2012. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!