Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti miben hisztek a teremtes...

Hunika kérdése:

Ti miben hisztek a teremtes elveben vagy az evolucio?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A tudomány nem hit kérdése...
2012. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Tom Benko ***** válasza:
8%
A teremtésben lehet hinni, ha akarsz, de az evolúció nem hit kérdése. Az valóság.A kérdés így teljesen ostoba.
2012. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Annunakik csiáltak minket.


amúgy az evolúciót is Isten teremtette.

2012. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
Mindkettő sántít...
2012. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A kettő szerintem nem zárja ki egymást. Csak akkor ha a bibliában leírt teremtést vesszük alapul. Nálam a teremtés elv, és a törzsfejlődés békében megfér, és ki is egészíti egymást.
2012. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 reptoid ***** válasza:
46%
Az evolúció nem ad magyarázatot az élet keletkezésére, szóval akár azt is megkérdezhetted volna, hogy a focilabdában vagy rántott halban hiszünk-e.
2012. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Antimod ***** válasza:
67%
Az evolúció ténykérdés, a célja és az eredete viszont nem tisztázott, szerintem egy magasabb rendű intelligenciát feltételez. A bibliai teremtéstörténetben nem hiszek, ha ez a kérdés első fele.
2012. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Az evolúció most is zajló teremtés." Még ha nem is igaz ez a mondat, nekem akkor is tetszett egy könyvben.
2012. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tom Benko ***** válasza:
@6: Mivel nem is témája. Az evolúcióhoz nem szükséges az élet ugyanis.
2012. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Erre csak egy válaszom lenne ,de kérdésbe foglalnám:):. a tudomány képes arra,hogy vakoknak látóidegre kapcsoljanak egy gépezetet amellyel látják a valóság körvonalait? ha amputálják valaki lábát,képesek műlábat készíteni? vagy ha leszakad egy ember füle vagy úja vissza tudják varrni? vissza tudják tenni? Én úgy tudom,hogy sokba kerül,de az emberi orvos tudomány képes erre :), lombik bébi is képes megszületni, és ha akarnák őskori állatokat is képesek lennének újra lombikban létre hozni,avagy(KLÓNOZNI is tudnak,csak azt még nem engedik,de a tudás már valamilyen szinten meg van már ezekre, akkor miért ne lehetnének űrlények,a létrehozóink?
2012. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!