Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Betiltanátok az UFO magazinoka...

Betiltanátok az UFO magazinokat és az ilyesmikkel foglalkozó honlapokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leszögezném már az elején, h szerintem van élet a Földön kívül is vhol, hisz elég nagy az univerzum.

Nemrég voltam boltban, gondoltam belelapozok egy UFO magazinba, h lássam, h a sok fanatikust mivel butítják. Hát... mondjuk úgy h nem csalódtam. Akkora baromságok vannak leírva h hihetetlen. Én úgy ahogy van, betiltatnám ha lehetne. Nem azért mert nem hiszem el h van más élet is, hanem azért, mert ezekkel csak leszívják az emberek agyát úgymond. Sok buta ember meg el is hiszi amiket ott írnak.

Példa: van egy ismerősöm, aki szereti ezt a témát. Néha el is "filozofálunk" az ilyesmikről. De ha egy kis ellentét támad egy témában, akkor neki egyből az a reakciója h "nekem van igazam, mert írták az UFO magazinban". Normális ember nem hiszi el sztem azt, amit egy ilyen újságban vmi dolgozni nem akaró emberke kitalál, csak azért h könnyen pénzhez jusson.

A honlapokról nem is beszélve...elég megnézni egy tegnap kiírt kérdést, miszerint az amerikaiak már nyilvánosan szállítanak ufot...

Ti h álltok ezzel a kérdéssel? Szerintetek ez nem népbutítás? Mert sztem az. Persze aki megveszi, az vmilyen szinten meg is érdemli. Szerintem...



2012. jún. 27. 10:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
de a födön kívüli élet kutatása erről szól...nem holmi kitalált lények keresgetéséről a kövek között....
2012. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Lilith1994 ***** válasza:
Inkább a sok tini meg divat magazint kéne betiltani amik azt magyarázzák a fiataloknak hogy az anorexia természetes és jó. Ha meg a tv műsorokra gondolunk akkor azokat amikben a sok marhát mutogatják akik ingyenélőként "sztárokká" válnak. A honlapokkal pedig ugyan az a helyzet mint a magazinokkal.
2012. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igazából nem betiltani kéne hanem megtanítani az embereket arra, hogy igényesek legyenek.

Amíg kereslet van az ilyesmire addig biztos, hogy lesznek ilyen magazinok/műsorok/weboldalak...

2012. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Milyen műsorból válogasson a fiatal, ha egyszer azt kapja, ami műsor van, ráadásul "Való Világ" címmel?

Azt gondolja, hogy az az igazi, és amit ő él otthon, az a valóságostól eltérő, tehát onnét menekülni kell, mert máshol biztosan minden jobb.

Aztán jön a keserű csalódás, hogy a tv-műsor, az egy dolog, a való világ teljesen más.

Nem kellene ilyen műsorokkal butítani a fiatalokat.

2012. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én emlékszem egy olyan TV műsorra, amikor egy UFO zuhant le a Szovjetunió területén, még videó is készült róla. Az még hagyján, hogy kamu, de a robbanás nem volt más, mint a

Cár-bomba (RDSz-220) felrobbanása.

Az 51-es körzetről is kiderült, hogy USA kísérleti, illetve kémrepülőgépeit lövik fel onnan.

Vagyis igen, én is egyetértek a kérdezővel: ez a sok UFO magazin, csak árt (igen, én szerintem is léteznek földönkívüli életformák, de azok, nagyon messze vannak) de más magazinok is veszélyesek tudnak lenni.

2012. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromság, én mikor még kicsi voltam vettem egyet, csak úgy, heccből, és hát szerintem is népbutítás. Azt, hogy betiltsuk, örülök, hogy nem lehet, mert így önkényesen be lehetne tiltani bármit. Értem én, mire gondolsz, de egy csomó ember meg tudja tenni, hogy nem veszi meg, szóval, ha valakinek ez fontos, hadd költse a pénzt.
2012. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Betiltani? te beteg vagy kerdezo.
2017. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!