Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ma ez? Tudatosság,...

Mi lehetett ma ez? Tudatosság, megérzés, intuíció?

Figyelt kérdés

Hiszek a spirituális dolgokban, gyógyításban, aurában, és még nagyon sok mindenben.


Az utóbbi évben egyre inkább tudatosabb lettem. Ha visszagondolok a régi énemre, egy idiótának gondolom magam, amiért nem hittem a gondolatokban, energiákban. Egyre inkább hiszek a lelki dolgokban, és hogy meg tudunk érezni bizonyos dolgokat.

Ma ez történt velem: kellett egy ragtapasz, a vasútállomáson. A pénztárnál állt 2 ember, és a váróteremben (vidéki város) ült pár ember. Egy nagy csomagokkal ülő nőre néztem, és éreztem hogy őt kéne megkérdezni. 10 mp múlva TUDTAM hogy van nála sebtapasz... nem tudom hogyan. De éreztem, tudtam. És biztos voltam benne, ha odamennék (kedves volt az arca) biztos adna.

De mégis beálltam a pénztárhoz, mert bunkóságnak tartottam ha csak úgy odamegyek a nőhöz,... és kértem a pénztárostól tapaszt keresgélt majd elment a másik szobába és odajött hozzám a kedves nő, és felajánlott egy sebtapaszt.


Mi lehetett ez?

Erősen koncentráltam arra hogy adjon éppen ő tapaszt és azért jött oda hozzám (egy szót nem szóltam hogy kérek tőle)

vagy van hogy a lélek tud dolgokat?


2012. jún. 30. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:

Vagy számtalanszor megesett velem, hogy megéreztem, hogy azon az úton menjek, ahol ismerősökkel találkozom. Pl. először elindultam a könyvtárból és jobbra akartam menni de éreztem hogy a bal oldali út (ugyanolyan gyorsan érek haza) a jobb valamiért.

Hogy valamiért arra kell mennem. nem tudom miért, csak arra kell.

És mégis elmentem balra és az egyik barátnőmmel futottam össze és beszélgettünk


De ez csomószor megesett velem

2012. jún. 30. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják: véletlen.

Velem is megesik, hogy úgy érzem, valamit meg kell tennem, különben az lesz, amit nem akarok, mégsem teszem meg, és úgy alakul, ahogy nem akartam.

A sebtapaszos példádnál pedig azt tudom mondani: valami bejön, valami nem, de ha már valami bejön, az ember jobban rááll, hogy arra emlékezzen, azt nagyítsa fel.

2012. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Antimod ***** válasza:
Ezt úgy hívják: intuíció. Véletlennek csak az nevezi, aki nem tudja, mi az.
2012. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!