Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » El lehet érni hogy arról...

El lehet érni hogy arról álmodjak amiről akarok?

Figyelt kérdés
Olyan dolog érdekelne hogyha kitalálok valamit akkor tudjak róla álmodni.Vegyük példának hogy kitalálom hogy arról akarok álmodni hogy autóversenyző vagyok,és arról álmodnék.
2012. júl. 5. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet álmodni. Lefekvés előtt, mond el miről kívánsz álmodni. Maradj rajta a dolgon és csak hunyd le a szemed. Majd megtörténik. Ha elsőre nem is, de több próbálkozásra sikereket érhetsz el.
2012. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Google a barátod. Tudatos álomról már olvastam, bár ezt most találtam, de biztos van benne néhány érdekes dolog:

[link]

2012. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, most nézem, eléggé elírtam:

Igen, el lehet érni. Lefekvés előtt, mond el miről kívánsz álmodni. Maradj rajta a dolgon és csak hunyd le a szemed. Majd megtörténik. Ha elsőre nem is, de több próbálkozásra sikereket érhetsz el.

Ez a jó.

2012. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne szokjál rá olyan mint a drog nem akarsz majd felkelni :)
2012. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem szoko rá csak van amire nagyon vágyom de nem kaphatom meg,ezért szeretnék álmodni róla hogy milyen is lenne :)
2012. júl. 6. 13:06
 6/7 anonim válasza:
sztem egész nap gondolkozz arról, csinálj az álomhoz hasonló dolgokat, beszélgess erről a barátaiddal, és lehet hogy ( 80% ) müködik!!!
2012. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát már meggondoltam magam,már nincs kedvem arról álmodni csak ugy kiváncsi voltam :D
2012. júl. 12. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!