Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy nagyon jót álmodtál, hogy valakivel vagy, vagy pl. : valami megtörtént veled, de annyira jó volt, hogy úgy érezted te vagytok a világ legboldogabb embere, és mikor felébredtél, legszívesebben sírtál volna?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi volt az, ha már nem titok :)

2012. júl. 11. 15:10
 1/10 A kérdező kommentje:

* ..., hogy úgy érezted te VAGY a világ...


Bocsi, csak először többesszámban írtama kérdést :)

2012. júl. 11. 15:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a már elhunyt apukám átölelt és csak mosolygott rám álmomban, akkor nagyon boldog voltam.
2012. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bévé válasza:
100%

Igen volt már ilyen, és amikor felkelek nem azon bánkódom, hogy csak álom volt, hanem annak örülök, hogy megtörtént, még ha csak álmomban is.

Szerintem Te is így fogd fel, és akkor nem csalódásként, hanem szép "emlékként" marad meg.

2012. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt. Nem is egyszer.
2012. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
volt.
2012. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem pont ma volt ilyen. A kedvenc színésznőm rám gerjedt, megmondta, hogy tökre belém van esve. Ez volt eddig a legszebb álmom. De akkor megszólalt az a k*rva telefon és persze valami kamu üdüléssel b*szogattak, meg, hogy hadd tegyen fel pár kérdést. És volt pofája azt mondani, hogy reméli nem zavar.
2012. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Emberek között voltam, tehát többen voltak, nem tudtam élő ismerőshöz hasonlítani egyiküket sem, De valami olyan "szeretet-masszában" voltunk együtt, olyan kedveesség volt, olyan mintha egy édes, kellemes vízben lebegnénk, vagy fényes sárga ködben, olyan vonzó, amiből nem akartam kimenni.Felébredtem, próbáltam visszaaludni, de már elszállt a varázy...
2012. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocs.A varázs szállt el.
2012. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt, nem is olyan régen. Álmomban találkoztam a valaha volt legjobb barátommal(akit már sajna elég rég látam), és megöleltük egymást, és olyan élethű volt az "élmény", hogy pár másodpercig még ébredés után is éreztem. Aztán rá kellett jönöm, hogy csak egy emlék idéződött fel bennem. Próbálom szép emlékként felfogni, de gyakran rámtör a sírógörcs, mert nagyon hiányzik. :/
2012. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hmmm Amikor valami fullos csajt dugok akkor szomorú az ébredés, legutóbb olyan alaposan leápolták a golyóimat, hogy tényleg majdnem sírtam minek kellett felébredni :D
2012. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!