Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi volt? És mi történt velem?

Ez mi volt? És mi történt velem?

Figyelt kérdés
Szeretek a természetben sétálni, ám múlt héten valami nagyon különös dolog történt velem. Ugyan úgy sétáltam, mint szoktam. Egy szer csak zúgást hallottam. A zúgás irányába mentem, majd megláttam egy nagy vényes korongot. A korong közepén egy sötét folt egyre nagyobb lett, majd megjelent benne egy kép egy másik erdőről. De ott sötétebb volt, és jórészt fenyők és páfrányok voltak. Átmentem a korongon, és az erdőben voltam. Sokkal melegebb volt, és kevesebb oxigén volt a levegőben, mert nehezebb volt lélegezni. Hirtelen morgást hallottam, de nem hasonlított egy állat morgására sem, de egy kicsit mintha madárszerű lett volna. Megfordultam, és egy hatalmas madarat láttam a távolban. Tudom,hülyén hangzik, de szerintem valami raptorféle volt, hosszú farka és nagy karmai voltak. Nem muszáj hinni nekem, tudom, nehéz, de tényleg ezt láttam. Vissza mentem a korongon, és az eltűnt amikor elmeséltem othon senki sem hitt nekem. De tényleg megtörtént!

2012. júl. 13. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán komolyabban vennék az ezotéria témát, ha a hozzád hasonlók eltakarodnának innen a jó büdös francba.
2012. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan hihetetlenül nagy ostobaságnak hangzik, hogy az életben senki nem fogja elhinni. Máskor vigyél fényképezőt, ha azt akarod,elhiggyék.
2012. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy itt nem fogod megkapni a választ. Inkább keress valaki ezoterikus, spirituális, vagy gyógyító embert, akinek lehet hinni. (s nem az utcasarki jósnő)
2012. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: hol találok ilyet? Mert it szinte mindenki szkeptikus....



Egyébként többiek, ne gyertek az ezotéria témába a szkeptikusok vagytok! inkább menjetek a jó büdös.... Ha már rögtön azt hiszitek mindenki hazudik. Ha egyszer meg nektek nem hisznek, akkor meg Én foglak kritizálni!!!

2012. júl. 13. 15:17
 5/17 anonim válasza:

Persze. Ilyet látsz és nem fényképezed le...

És csodálkozol hogy nem hisznek neked...

2012. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1.A korongon keresztül átmentél melegebb éghajlatra.Maradhattál is volna még kicsit.

2.A nagy farkú madár a rézfaszú bagoly volt.

3.Olvasgasd a helyesírási szótárt, akkor kevesebb időd marad képzelődni.

2012. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Visszajöttél, és a korong eltűnt. Lol, ez nem a Portal 2, hogy bemész, megvárja amíg ott vagy, és mikor visszajössz, szép illedelmesen eltűnik. Ilyenekből tudom kijelenteni 101%-ra, hogy hamis.



Telefon pedig természetesen nem volt nálad, egyedül az erdőbe mindenki telefon nélkül megy, hogy ha valami gond van, nehogy már tudjon segítséget hívni. Ha igaz lenne, csináltál volna egy rakat fényképet, vagy minimum hoztál volna valamit abból a világból vissza magaddal.


Szóval maradjunk annyiban, hogy ha unatkozol, akkor inkább tévézz, vagy menj el a barátaiddal valahova, ne itt játszd az agyad.

2012. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

úristen.. ami veled történt , az tényleg igaz!.. te átkerültél egy másik dimenzióba, ami csak a kiválasztottak számára lehetséges.. valószínűleg te vagy az egyik ilyen kiválasztott.. de ezt nem szabadott volna senkinek elmondani, mert ha kitudódik a neved, megölnek, ugyanis a NASA elfogja ezeket a bizonyos kiválasztottakat, kísérleteket végeznek rajtuk ( a dimenzióváltás lehetősége miatt ugye) de ezeket a kísérleteket az alanyok soha nem élik túl.. szóval inkább tartsd titokban a képességedet , a legjobb ha elköltözöl otthonról is és ezek után valami embermentes övezetben próbálsz boldogulni, mint számkivetett kiválasztott.. amúgy az előttem lévő válaszoló részben igazat mondott!.. az a lény amit láttál egy madárszabású élőlény, de nem bagolyalkatú.. a poszátafélék családjába tartozik csak valamiért kib*szot nagyra megnőtt.. talán azért , mert abban a világban, ahol jártál nagyon magas a radioaktív sugárzás... ( ez ott olyan lételem , mint itt a levegő.. a kettő külön oszlik és a szervezetük másképp fogadja be mint a kettőt).. tehát ennek a madárnak tényleg van pénisze ( átlagosan 60 cm) és tényleg sárgaréz vegyületekből épül fel.. de vigyázz, mert az ilyen elvetemült állatok elég gyakran rávetik magukat a más dimenziókból érkezettekre és a méretes falloszukat erőszakosan belehelyezik annak ánuszába.. ezáltal olyan vegyületek szabadulnak fel a szervezetedben , aminek hatására képtelen leszel visszatérni a saját dimenziódba!... a magas radioaktvitás miatt pedig nem lennél képes életben maradni ott.. ezért, ha legközelebb is át akarsz lépni abba a dimenzióba fontos óvintézkedéseket kell , hogy tegyél ennek érdekében..

üdv..

2012. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

nagyon jót nevettem a válaszokon is..

De mit hittél ki fog neked hinni?! butaság volt itt megosztanod velünk. tudhatad volna hogy ilyen válaszok fognak érkezni

2012. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha ti ilyet láttok sokkos állapotba kerültök, nem? Az utolsó ami az eszembe jutott hogy fényképezzek. Egyébként nem rögtön tűnt el, még pár percig ott volt miután visszajöttem. És eszembe is jutott, hogy lefényképezzem, de nem tudom miért, a közelében nem működött a telefonom. Magától kikapcsolt. Távolabb mentem, és bekapcsoltam, de Blackberrym van, és kell várni egy darabig amíg bekapcsol. De az utolsó pillanatban sikerült egy képet messziről készítenem, még mielőtt eltűnt volna, de nem lett túl jó minőségű. De ha akarjátok feltöltöm.
2012. júl. 14. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!