Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez valóban szellem...

Szerintetek ez valóban szellem volt, vagy valami trükk?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 18. 14:56
1 2 3
 1/22 Antimod ***** válasza:
94%
Ezt már láttam pár hete a Youtube-on. Nem lehet megítélni, hogy ez a videó hiteles-e vagy nem, mindenesetre összhangban van azzal, amit tudok a "szellemekről". Szegény lehet, hogy még rá sem jött, hogy halott, csak föl-alá sétált a helyszín körül.
2012. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez érdekes,tényleg úgy néz ki.
2012. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mikor jön rá a szellem, hogy ő már halott?
2012. júl. 18. 15:09
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. A szellem akkor jön rá, hogy halott mikor meghal, mikor jönne rá? mikor a lélek elhagyja a testet akkor tudatosul a halál.
2012. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Antimod ***** válasza:
93%

"Mikor jön rá a szellem, hogy ő már halott?"


Az attól függ, mennyit tud az egészről. Aki nyitottabb az új dolgokra, viszonylag hamar, aki nem, annak több idő. Pontosabban nem tudok válaszolni, mert amilyen eseteket hallottam, az érintettek sem tudták elmondani, ez mennyi idő volt. Sajnos olyan is van, aki ittragad - bűntudat miatt nem mer továbblépni a fénybe, vagy valami visszahúzza - elintézetlen dolog például - és akár évtizedekre/évszázadokra itt ragadnak.

2012. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem, az érintettek halottak?


"mert amilyen eseteket hallottam, az érintettek sem tudták elmondani, ez mennyi idő volt."

2012. júl. 18. 15:20
 7/22 Antimod ***** válasza:
90%

"Ezt nem értem, az érintettek halottak?"


Igen. Halálközeli élményt átélt emberekről van szó, illetve médiumokon keresztül megszólaló, egykori emberekről.

Tényleg kicsit furcsa lehetett így, bocsánat. :)

2012. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszi.
2012. júl. 18. 15:28
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
A médiumok sem beszélnek a halottakkal,csak azt állítják. A halál közeli élmények sem biztos,hogy igazak. A halottak nem jönnek vissza,csak a hiszékenyek képzeletében!
2012. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Na de emberek.. a lélek, vagy szellem, vagy akármi az nem ember alakú! Ok, hogy a videón van egy ilyen betükröződés, de a lélek vagy szellem, ha van is, nem kétlábú, ruhában sétálgató akármi! ))) Az a TEST volt! A testnek van két lába, az sétálgat, a lélek az nem! Ne keverjük már össze. )
2012. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!