Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért akar mindenki szellemet...

Chrishu kérdése:

Mért akar mindenki szellemet idézni? (bőv. Lenn)

Figyelt kérdés
egy csomó kérdésnél láttam, hogy démonokat meg szellemet akarnak idézni,(valaki a sátánt is akarta) mert azt hiszi ő a mittoménki 13 évesen, és a szellem meg a démon+ a sátán őt fogja szolgálni mert neki olyan kedve van...

2012. júl. 9. 12:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocsi, siettem
2012. júl. 9. 12:29
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak poénkodnak. 13 évesen is érezhet már az ember furcsa dolgokat, érthet az ezotériához valamennyit, az életkornak ehhez semmi köze, de a "gót" stílus menő, és talán ezért akarnak baromkodni, nem tudom.
2012. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg komolyan gondolják..... de hogy miért nem tudom.... talán mert ostobák.
2012. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert vonzák őket a tiltott dolgok. Sejtik hogy nem kéne, ezért csinálják. Ilyen az ember...
2012. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Én speciel kuvár@ nem akarok szellemet idézni XD
2012. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez kur.vára nem a kortól függ, ha valaki ahhoz a valláshoz tartja magát, akkor olyan.

Érdekli a szellemidézése akkor csinálja, lehet hogy sikerülni is fog neki.

20/l

2012. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!