Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ennyi troll az...

Lilith1994 kérdése:

Miért van ennyi troll az ezotéria téma körben?

Figyelt kérdés
és mi jó ebben nektek?

2012. júl. 22. 15:40
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
hogyha hülyeségnek tartotok egy témát miért nézitek meg egyáltalán? Most nem ezért vagy azért de engem pl a divat nem érdekel így nem nézem meg. Véleményem szerint nincsen értelme olyanoknak nézegeti akik teljesen szkeptikusak, mert ugye nincsen mindenre logikus/ tudományos magyarázat. Tudom itt is csak az offolást kapom, de most komolyan miért kéne mindenkinek abban hinnie mint amiben nektek is, mert offolással szerintem nem értek el semmit nem fog megtérni az aki ezekben hisz. Meg ha kicsit ki nyitnátok a szemeteket akkor ti is észre vennétek dolgokat..mellesleg azon röhögök jó amikor egy szkeptikus tesz fel valami kérdést hogy én nem hiszek de láttam...-ot...most nem azért de nem hinném hogy pl sokan látnak valamit akkor azok egyszerre lettek agyilag zoknik. Meg miért kell egyből egy egyszerű kérdésre bunkón válaszolni. Emberek vagyunk és kéne tudnunk normálisan kommunikálni egymással.
2012. júl. 22. 17:16
 12/36 anonim ***** válasza:
kérdező, írj néhány példát, hogy milyen kérdésre mi volt szerinted troll válasz.akkor talán jobban értik a problémádat.
2012. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Sok idióta jár ide és mivel ismertüknincsen, így hozzá sem tudnak szólni semmihez sem, így végül ide írják a hülyeségeiket.
2012. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Hol látsz te trollokat?Pont,hogy eltűntek.Én már tökre unatkozok nélkülük.Azok a reptoidos szép idők...:(
2012. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek(gyerekek)valószínűleg kisebbségi komplexusban és figyelem hiányban szenvednek valószínűleg még intim kapcsolatuk sem volt leszámítva ötcombú gizit,ezért itt remélik azt a figyelmet amit otthon vagy társaságban nem kapnak meg!!Ezért van a sok trollozás!Egyébként egyet értek a kérdezővel ahelyett hogy ide jártok hülyeségeket írni inkább randizzatok gizivel!!Jó mulatást!!
2012. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
én azt is olvastam hogy a trollkodok nem csak figyelem hiányban hanem szeretet hiányban is szenvednek
2012. júl. 22. 21:21
 17/36 anonim ***** válasza:
Némely szülő azt hiszi hogy szeretet helyett különféle dolgok játékok számítógép stb.esetleg kifejezheti a szeretetet.Ez még rendben is volna de egy gyereknél ez nem pótolhatja a reá fordított figyelmet mivel még nem igen tudja felfogni!Vagy esetleg a szülőben is van hiba az önkifejezés terén!Lehet hogy jót akar avval hogy amit tud megvesz a gyerekének esetleg az is benne van hogy úgy érzi ő kevesebbet kapott gyerek korában vagy anyagi helyzetük nem tette ezt lehetővé és így próbálja ellensúlyozni a dolgokat!De egy gyerek nem tud felnőttkén gondolkodni és ha szeretet volt a célja annak hogy mindent megkapott erre már csak felnőttként vagy rosszabb esetben szülei halála után jön rá!!Egyébkén egyet értek veled ha szabad tegeződnünk!!!
2012. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
szabad és köszönöm a válaszod:)
2012. júl. 22. 21:48
 19/36 anonim ***** válasza:
12%
Dejó hogy megtudtam hogy szeretethiányos vagyok.brühühü!!!
2012. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nevetsz de belül marcangol valami nem de?Így van ez jól!
2012. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!