Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ennyi troll az...

Lilith1994 kérdése:

Miért van ennyi troll az ezotéria téma körben?

Figyelt kérdés
és mi jó ebben nektek?

2012. júl. 22. 15:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
56%

Engem az marcangol, hogy mikor ír már megint valaki olyat amin szétröhöghetem magam, meg az hogy az én beírásomon is röhögjön majd más

písz xD

2012. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Nekem nem az volt a célom hogy megbántsalak csak érdekel az emberi természet.Ne haragudj nem személyeskedni akartam ezért is próbáltam általános megfogalmazásban írni.Még egyszer BOCSI!!
2012. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
22 ezt kinek írtad?
2012. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hiszem hogy neked.
2012. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Hát hogy a fenébe lehet feltenni olyan kérdést, hogy "Miért pont dec. 21-ére esik a reptorid(vagy milyen) invázió?" ??? Mi az a reptorid? Miért jönne ide bármely intelligens faj is? Ha tudnának ezekről a kérdésekről,inkább felrobbantanák a bolygónkat, vagy eledel automatából vennének tápot és azzal etetnének minket, annyi esze van itt egyeseknek... -.-
2012. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Én mondjuk jókat derülök a lökött kérdéseken, és az ezekre adott"troll" válaszokon is, és nem érzem szeretethiányosnak magam ettől. sajnálom, de ez van:D
2012. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
ezután a kérdés után úgy döntöttem emós leszek,azzal kezdem hogy borotvapengével elvágom a fühallgatóm zsinórját miközben a vízállásjelent
2012. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
ezután a kérdés után úgy döntöttem emós leszek,azzal kezdem hogy borotvapengével elvágom a fühallgatóm zsinórját miközben a vízállásjelentést hallgatom a rádióban...Mily szomorú is lesz az élet nélküle!
2012. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
bocs a duplázásért ,tuggyátok a könnyezés miatt félrenyomtam
2012. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 zöldségnyúllal ***** válasza:
Mert az ezotéria nem létező dolgok logikátlan összekapcsolásáról és az emberek kizsákmányolásáról szól.
2012. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!