Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » S. O. S. A vonzás törvényét...

S. O. S. A vonzás törvényét hogy alkalmazzam erre?

Figyelt kérdés
Nincs se munkám, se párkapcsolatom, és ez teljesen kikészít.Már nemtudok másban hinni.
2012. júl. 23. 20:20
 1/9 Won ***** válasza:
100%

Szia!

Képzeld el, milyen munkát szeretnél. Ne gondolkozz a hogyanon, az nem a te dolgod. Érezd át milyen boldogságot váltana ez ki belőled, érezd és élvezd!!! Fontos, hogy higgy

benne, és érezd a jó érzéseket. Lásd magad, amint az új, megfelelő munkahelyeden dolgozol, élvezed a munkád, szereted a munkatársaid. Ez váltson ki belőled jó érzéseket. Nagyon fontosak az érzelmek. Ne rendülj meg a hitedben.

Három dolog kell:

1. Kérni

2. Hinni

3. Befogadni


Esetleg nézd meg a Titok című filmet(fönt van youtuben). Ez is közelebb vihet!


Üdv.: Won

2012. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A vonzás törvényét leginkább sehogy. Előbb biztosítsd az egzisztenciád, a párkapcsolaton ráérsz aztán gondolkodni. De ezt se a vonzás törvényével tedd. Amíg csak "vonzogatod" a dolgokat nem fog történni semmi. Vonzz be erőt, és elszántságot, hogy bármilyen munkát elvégezhess. Vonzz be türelmet hogy elbírd azokat a terheket amiket a talán számodra nem kedvező munka ró rád. De munkát és szerelmet bevonzani jobb ha meg sem próbálod, mert akkor csak ülsz, ülsz, és elúszik melletted minden lehetőség.
2012. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Won, te eszerint élsz? beválik?
2012. júl. 23. 20:55
 4/9 Won ***** válasza:
100%
Remélem ezek után már rá tudod vetíteni a dolgokat a párkapcsolatodra is. De ha nem szólj nyugodtan. :)
2012. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szted mennyi idő míg teljesül?
2012. júl. 23. 21:02
 6/9 Won ***** válasza:
Az Univerzumnak nem számít az idő. Szabj meg neki egy hetet. Ez igaz csak ami szabályunk, de sarkall téged rá, hogy megfelelően érezz, gondolkodj, cselekedj! Szóval csak rajtad múlik.
2012. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú ez, én mondom.
2012. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Won ***** válasza:
Nem az erő bevonzásával kell foglalkozni, az BENNE van. Ezáltal tud elérni dolgokat. Nem az a cél, hogy elérjen egy olyan állapotot, amivel változtatni tud, hisz ez már megvan.
2012. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Won nagyon jól leírta az első hozzászólásában. Nekem ezzel a technikával sikerült bevonzanom gyakorlati helyet, aztán egy munkahelyet. Én összeírtam pontokba, hogy mit akarok, mik az elvárásaim, aztán lepergettem a filmet a fejemben, 1 hét alatt összejött mind a kétszer. Ugyan így tedd a párkapcsolat részével is, nyugodtan írj le mindent ami neked fontos lenne. De a lényeg, hogy nagyon jól érezd magad a gondolattól, az érzéseid mutatják meg, hogy jó úton jársz e.
2012. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!