Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvényével tényleg...

A vonzás törvényével tényleg bevonzhatom a számomra ideális társat?

Figyelt kérdés
Van akinek sikerült? Mennyi időbe telt?
2012. júl. 17. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Okosabb nem is próbálkozni vele.
2012. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Be lehet vonzani dolgokat, de ezt az "ideális társ" baromságot felejtsd el...
2012. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A vonzás törvénye nem valamifele ruhadarab, amit magadra dobsz es müködik, hanem mindenhogy müködik, ha teszel erte, ha nem. Es nem 3 kivansagkent müködik (ha emlekszel a regi teveadasra), hanem azt vonzod be, amivel rezonalsz. Vagyis ha tarsat akarsz, teszel erte, gondolat-szo-cselekedet összhangban, akkor bevonzod azt, akivel rezonalsz. (De lehet, hogy valami majd nem felel meg benne, es lepasszolod. :))
2012. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, igen, 3 hónap :)
2012. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Működik a vonzástörvénye. De nem mindegy, hogy milyenek a vágyaid az ideális társ iránt. Ha túl irracionálisak, akkor nem valószínű vagy csak nagyon nehezen vonzza be az ember. Az, hogy mennyi időbe telik, mire valaki bevonzza a társát ezt nem lehet pontosan megmondani. Ez nem egy termékrendelés, amire megmondják, hogy mikor fogják házhoz szállítani és, hogy majd mennyit kell érte fizetni.

Akkor fog belépni az életedbe a megfelelő társ, amikor elég érett és felkészült vagy arra, hogy befogadd és elfogadd olyannak, amilyen. Mert tökéletes ember nem létezik. De olyan igen, aki illik hozzád. Nem megtalálni vagy a te esetedben "bevonzani" az élettársat nehéz, hanem majd megtartani.

Hát bocs a hosszú monológért csak ezt muszáj volt leírnom. :D

2012. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 honapig tartott mig bevonzottam a tarsat. Volt egy kb. 10 mondatbol allo szovegem, amelyben leirtam milyennek kepzelem el, milyen tarsat szeretnek. Ezt naponta 1-szer, 2-szer elmondtam felhangosan magamnak es utana nem torodtem vele, nem is gondolkodtam rajta. Szinte leadtam a megrendelest az Univerzumnak. Szo ami szo, nagyon meglepodtem, mikor bejott...


Jo tanacsokat lehet olvasni Joseph Murphy konyveiben ilyen dolgokrol

2013. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, be lehet vonzani.

DE.Azt is úgy kérd, h ő is álljon készen, nyitottan az új kapcsolatra.Mert, ha éppen "foglalt", vagy más feladata van és nem veled lenni, akkor hiába találtad meg, nem lesztek 1ütt. Sajnos, tapasztaltam :(

2013. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!