Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen bizonyítékok vannak az...

Milyen bizonyítékok vannak az ezoterikus dolgok létezésére?

Figyelt kérdés
Az ezósok mindig írják, hogy azért hisznek ezekben a dolgokban mert megtapasztalták és van rá bizonyíték. Hogy tapasztalták meg ? Milyen bizonyíték van rá ? Nagyon érdekelne.

2012. júl. 24. 19:37
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"Vajon miért beszél mindenki mágiáról, ezoterikáról, démonról, angyalról és sorolhatnám." Mert ezeket a régi időkben a tudatlan emberek kitalálták és szerepelnek különböző fantasy történetekben, tündér mesékben stb.

"tudtátok azt, hogy az amerikai hadsereg évtizedek óta tanulmányozza azt, hogy hogyan lehetne gondolattal irányítani a repülő gépeket vagy hasonlókat?" Ha így is lenne, miért pont te tudnád?

" én láttam róla VIDEÓT, semmi kamu nincs benne, egy ember, törökülésben, 1-1,5 m magasra fellebeg, a tudomány nem talál rá magyarázatot" Mert amiket a videókban látunk az szent és igaz, nem lehet megszerkesztett, hisz ez egy videó az interneten.

"Tesla, olvassatok utána ő milyen energiát használt és hogy mi történt vele. " Egy újabb mese.

2012. júl. 24. 20:50
 12/26 Lilith1994 ***** válasza:
Kedves kérdező mit is találsz mesének?
2012. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
tesla halálsugár=haarp .a you tube-on vannak róla videók .nagyon durva . .
2012. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hát igen, a youtube-on az összes ezoterikus témára találni bizonyítékot. Nekem ez a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=WR7XncH1pic
2012. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk az unikornison lovagló uborkában én is hiszek.
2012. júl. 24. 22:43
 16/26 zöldségnyúllal ***** válasza:
Semmilyen, az egész hülyeség.
2012. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A régi időkben élet emberek sokkal fejlettebbek voltak. Azért tudok dolgokat mert én legalább utána nézek.

A videó amit láttam nem szerkesztett xD.

Tudod a sok tudományos csatornán nem éppen szerkesztett videókat adnak. Ha pedig TE elzárkózol a dolgoktól arról nem én tehetek.

A bizonyítékok ott vannak, rajtad áll, hogy elhiszed vagy sem.

2012. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Rövidre fognám! Az ezotéria szerintem puszta mese ! Persze ezt ne mindenki gondolja így . Semmilyen olyan bizonyíték nincs ami alapján minden embert megtudnál győzni.

Én ha hallok vagy éppen a tv-ben nézek valamit ezotérikusat nem tudom elhinni hiszen nem tapaztaltam magam . Nagyon meglepődtem mikor valami Indiai 5 éves gyerek elkezdett kérdezősködni az unokáiról vagy mi na szóval a lélekvándorlásra utalok ezzel én nem tudtam ezt sem elhinni mindig ott van az emberben a kétely amit saját szemével lát azt sem akarja elhinni mert fél . Én mindent elhiszek amit a saját szemmel élőben tapasztalok de amíg csak bugyuta videók tv műsorokkal akar nekem valaki bizonyítani annak nem hiszek . Ha saját szemeddel élőben látsz valamit elhiheted de amíg csak ostoba tv műsoroknak megszerkesztett képeknek , történeteknek hiszünk addig nem leszünk okosabbak mert az emberben mindig ott van a Kétely és ezért mindig keres rá magyarázatot . Ha szellemek fognak le járni a földre akkor is lesznek szkeptikusok . Tudományos bizonyíték nincs csak az emberek történetei vidó ,képei hogy ezeknek hiszel-e te döntöd el .

2012. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon egyszerű. A tudomány jelenlegi állása szerint hús és vér emberi lény vagy. Személyiségedet, érdeklődésedet, tehetségedet viszont valami megfoghatatlan, láthatatlan erő irányítja: a lelked. Na, a lélek az, aminek létezését a tudomány nem ismeri el. A lélek maga a hit, ez foglalja magában a különleges képességeket, vagy ezoterikus dolgokat, ahogy te fogalmaztál.
2012. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az a bizonyíték hogy... a sötétben félsz. az ajtó becsapódik amikor semmi huzat, vagy szél nincs, az hogy lépteket hallasz, a sok történet...blablabla..
2012. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!