Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent ha mindig ugyanakko...

Mit jelent ha mindig ugyanakkor nézek rá az órára, (22:22) Lehet ennek ezoterikus jelentése?

Figyelt kérdés
Kislány korom óta szinte minden éjjel, ha még fent vagyok, 22:22-kor rápillantok az órára. Apukám is ugyanúgy van vele. Ez olyan különös, de soha nem találtam rá magyarázatot.
2012. máj. 30. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én is látni szoktam mindennap :D (fiú vagyok)

Jelentősége nincsen,az időnek nincsen jelentősége.

Annak sincsen jelentősége hogy mikor halsz meg :D

Mivel senki se hal meg soha.

2012. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy időérzék, és semmi köze sincs az ezotériához :D Kb. minden 2. ember rendelkezik vele.
2012. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Tom Benko ***** válasza:

Digitális? Mert akkor az lehet, hogy máskor is ránézel, csak akkor nem ilyen szép szabályos jelsort látsz.

Lehet más miatt is, én például minden hétköznap 8:45-kor nézek az órámra.

2012. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Túl sokszor skubizod az órát, vagy csak azokat az időpontokat jegyezd meg, ami "ezoterikus" jelentőséggel bírhat, a többinek pedig nem tulajdonítasz jelentést.
2012. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
22:22-kor megállt az órád... :-DD
2012. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én pl mielőtt ránézek az órára tippelek mennyi lehet és szinte mindig pontosan eltalálom..Még akkor is ha órák óta nem néztem meg az időt.sőt ha éjjel megébredek akkor is mintha lenne egy belső órám beletrafálok az időbe..

persze jöhet a kérdés hogy éjszaka közepén minek tippelgetek de ezt már sokszor tapasztaltam azóta figyelek ilyenekre:D

2012. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Tom Benko ***** válasza:
@6: Mindenkinek van belső órája, a tied pedig még jól is jár.
2012. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
December 21-én 22:22-kor jönnek a Reptoidok meg a Kőlények.Te is a kémjük lehetsz,csak nem tudsz róla!Most lebuktatok!
2012. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor rejtély marad. Úgy látom humor Heroldék most is rárepültek a témára. Szinte gondoltam. Pedig ez nem vicc és nem is puszta időérzék. Hiszen más időpontban nem működik és nincsen óra skubizási kényszerem sem. Csak azt gondoltam jelent valamit.
2012. máj. 31. 17:12
 10/21 Tom Benko ***** válasza:

Most komoly válaszok voltak, az ezós humorheroldok még lapulnak.

Mégis, miért kellene, hogy jelentsen bármit is?

2012. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!