Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez normálisnak számít?

Ez normálisnak számít?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tehetek róla, de imádom ha rémálmaim vannak, valamiért engem ez dob fel, szerintetek mi lehet az oka?
2012. júl. 29. 00:02
 1/8 Filinger Artemisz ***** válasza:
Egyszerű! Én adrenalin függő vagyok. Velem is ez van szeretem az ijesztő dolgokat, veszéjes hejzeteket, ojandolgokat amiket más őrültségnek gondol de én kipróbálnám... Nem tudomhogy ez ritka vagy nem, de szerintem te is az vagy. :)
2012. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát az igaz, hogy elég veszélyes dolgokat csinálok, de nem régiben arra is példa volt, hogy több településen át bicajoztam víz nélkül mint az állat folyamatosan 2 óra hosszán át, mert hajtott a kíváncsiság
2012. júl. 29. 00:22
 3/8 Won ***** válasza:
Na látod! Szereted az izgalmas, ismeretlen dolgokat. És egy rémálom ilyen.(Ha nem félsz)
2012. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! de bicajozás témában büntiben vagyok, anyámnak most mondtam el, hogy az elmúlt 2 hónapban 12 településen mentem át :P
2012. júl. 29. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Elöször azt hittem hogy emo vagy, de már látom hogy Freddy Kruger Jr.
2012. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még nem vagdosom az ereim amúgy is emo vadász vagyok aki száguldozik a bicajával egy 0-lás gépet szorongatva mumhahahaha :D
2012. júl. 30. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Emo vadász? Alakítsunk egy bandát! Már látom ahogy megyünk egy Shelby Mustang-al a hősök terén és az emokat nyírbásszuk.
2012. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
háhá menjünk :D, bár kicsit messzebb lakok, de megoldjuk ;) :D:D:D
2012. júl. 30. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!