Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szokott veletek olyasmi...

Szokott veletek olyasmi történni, előre beugrik egy gondolat és megtörténik, úgy lesz?

Figyelt kérdés
pl arra gondoltam h valaki mondani fogja milyen jó a hajszínem, erre aznap meg is kérdezték! Volt olyan is, h tudtam h valaki más lábán lesz a papucs amit én szoktam hízni és pontosan úgy volt.
2011. dec. 9. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

papucs amit én szoktam hízni?

Nem húzni??? Mi az, hogy papucsot hízni?xD

:D

Amúgy már igen, velem is volt. De nekem ilyen jóslás szerűen, hogy pl.: megtippelek egy számot, és holnap azzal lesz valami, de ilyen is volt már, hogy mondtam/gondoltam valamit, és úgy lett. Egyszer becsuktam a szemem, és sok négyzet közül egyre tippeltem, és másnap azzal jutottam tovább a nintendo/gamecube/Skyes of arcadia játékban, pedig vagy 100 négyzet volt, és 100 az 1-hez volt az esélye, hogy eltelálom, mégis sikerült.:)

2011. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mostanában rengeteg ilyen van, leginkább olyan, hogy arra gondolok, amit a másik 2 mp múlva mond, vagy pont akkor veszem elő a telefonom, ha hív valaki, vagy pár perccel előtte kaptam sms-t. (Le van halkítva és nem rezeg)

Lassan megszokom :D

2011. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam egy filmre, amit már rég láttam, de csak így felületesen gondoltam rá, aznap láttam az előzetesét hogy lejátsszák a tvbe... Meg gondoltam egy sajtoskiflire, hogy milyen régen ettem, és aznap vett nekem valaki 2 kiflit :D Meg gondolkodtam egész nap a "lefetyel" szón (sokszor mondogattam magamba mert tetszett :D) és állok a buszmegállóba, és 2 ember beszélt a saját macskájáról és használta a "lefetyel" szót.
2011. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is szoktam ilyeneket de nálam általában pillanatképek jelennek meg pl dumál hozzám vki és közben csinálok egy bizonyos dolgot és utána eszembe jut hogy ezt én tudtam hogy ez fog történni :D tök jó dolog
2011. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem sokszor előfordul pl. az, hogy azt gondolom, hogy nemsokára ismét drágulni fog a benzin ára és valahogy mindig bejön a megérzésem.
2011. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szokott. De én ált. azt tudom előre, ha egy hozzám közel álló ember meghal. Akkor is, ha váratlanul történik a haláleset.

Nagyon rossz érzésem van olyankor, majd én magam is rosszul leszek. A vérnyomásom az egekben, fáj a fejem, szédülök. Ez a fázis akár órákig is eltart, de van, hogy csak pár perc. Utána ezek az érzések hirtelen elmúlnak, és hirtelen tudom, hogy XY meghalt. Nem érzem, hanem tudom. Fogadni is mernék rá. Erre max. 1-2 percre jön a telefon...

Nem egy kellemes érzés, de legalább fel tudok készülni a telefonhívásra. 5-6x már előfordult, és sajnos egyszer sem tévedtem... Van, hogy eleve az "XY meghalt?" kérdéssel veszem fel a telefont.

2011. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy egy 5perc múlva ki megyek pisilni és tényleg kimentem!!! :O

O.o

2011. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kis dolgokban nem, nagy dolgokban igen.

Ha valami nagyon belevette magát a fejembe, és azon agyalok, vagy valakin, akkor biztos, hogy pár napon belül valami történik.

Találkozunk, vagy hírt hallok felőle, vagy valami úgy alakul, hogy megtörténjen, amit előre "láttam".

De inkább fontos dolgokkal van ez, ki piti dolgokkal nem.

2011. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!