Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerulte valakinek innen...

Sikerulte valakinek innen kanalat hajlitani gondolata erejevel?

Figyelt kérdés

- csak olyanok valaszoljanak akik hisznek is ebben


23f


2012. aug. 2. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. Tedd a kezed a tévére.


Uri Geller

2012. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig csak eltörni sikerült, a kezem erejével.Műanyag volt.
2012. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, gondoltam egyet és meghajlítottam. Vissza már nem ment tökéletesen, a kés meg megvágott.
2012. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem sikerült, mert az egész egy nagy kamu!


Üdv.: Gyuri Geller

2012. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább elmosogatni szeretném őket a gondolat erejével, de sajnos nem sikerül!
2012. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sose hittem el amikor a teveben lattam.


Aztan egyszer a filozofia tanarnonk a szemunk lattara csinalta meg. Akkor elhittem hogy letezik ilyen. Nemcsak egyszer, tobb alkalommal csinalta, tok kozel hajoltunk hozza, hogy lassuk ha csal, de nem lattuk hogy csalhatott volna. Puhan tartotta egy kezzel(ket ujjal fogta) a kanalat es kozben csukott szemmel koncentralt, mi meg tatott szajjal neztuk, ahogy hajlik a kanal.

2012. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezt gyakorlatilag valószinűleg lehetséges lehet mert az átlagonfelüli ember is csak az agya 5-6%-át használja ha képesek lennénk használni a többit elképzelhetetlen mikre lehetünk képesek.
2012. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
figyi az ember ha nagyon akarja csak a gondolatával meggyógyul szoalo egy kanál semmi
2012. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!