Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Már hónapok óta olyan érzésem...

Már hónapok óta olyan érzésem van hogy meg fogok halni. Valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy bármelyik nap meghalhatok, kedvtelen vagyok, és egyszerűen nem bírom leírni de érzem hogy egy autó fog elütni. Nem hiszem hogy meg fog történni, mert a jóslásban sem hiszek sőt semmiben (kivéve Chuck Norris-ban). De nem tudom mit kezdjek vele. Volt már ilyen valakinek?
2012. máj. 5. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Chuck Norris mint mond?
2012. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed hogy meg fogsz halni, és azt is hogy bármelyik nap meghalhatsz. Épp ezért találj valamit amitől jobb kedved lesz (de ne drogot). Például egy hobbit. Menny el a haverokkal, vagy legyél kocka és töltsd le a wow-ot:DD Bármi jó amitől jól érzed magad.


Jah és igen a jóslásban ne is higgy SOHA mert az egy kamu.

2012. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Timoking ***** válasza:
meg semmi nem biztos, de ha veletlenul meghalnal, szolj. XD
2012. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

1. Még nem kérdeztem, de isten őrizz hogy rosszkor hívjam.

2. Kösz a válaszod, megfogadom.

3. Majd szólok, le ne maradj semmiről.

2012. máj. 5. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem volt már ilyen és ismerem az érzést. Depressziónak hívják, mint megtudtam. Házilag is kezelhető, illetve vannak vény nélkül kapható növényi hatóanyagú gyógyszerek. (Orbáncfű általában.)

Hosszasan nem jó ezen morfondírozni, értelmes elfoglaltság kell, ami jókedvre derít.

2012. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzem, de ez csak a reptoid invázió közeledése miatt van.
2012. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és van ilyen, de még nem haltam meg.
2012. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!