Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kihez forduljak segítségért?

Kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Páromtól elváltam, mert nőzött és ivott. Már nem is szeretnék vele élni, de összeköt a közös gyermek, így tartanunk kell a kapcsolatot. Egyszerűen nem vagyok rá képes, hogy elengedjem, tudni akarom, mi van vele, bosszant, ha a barátnőjénél van, bár sokszor viselkedik úgy, hogy szívesen visszajönne, és panaszkodik is a nőre. Ki tudna segíteni, hogy képes legyek elengedni? Kineziológus, pszichológus? Hova forduljak?
2012. aug. 2. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Oké, 2 dolog:


1. Én a helyedben, csak simán eljárnák bulizni, szórakozni, új emberekkel ismerkedni, és elfelejteném. Ha jól éreznéd magad, ez hamar megtörténne.

2. Ha lesz még egy ilyen kérdésed, akkor azt ne ebbe a kategóriába tedd fel.

2012. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Eljártam bulizni, új emberekkel ismerkedtem, új kapcsolatot kezdtem, amiben jól is éreztem magam, de mindig ott maradt valahogy ő is az életemben.

Azért itt tettem fel a kérdést,mert az ezotéria alá tartozik a mágia, agykontroll, stb, gondoltam, ezek közül kellene valakihez fordulni, mivel ez gyógyszerrel nem múlik el.

Köszönöm, hogy válaszoltál.

2012. aug. 2. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:
A kineziológus elvileg segíthet a kötődésed feloldásában, pszichológushoz viszont csak akkor tudsz ezzel menni, ha pszichés panaszaid alakulnak ki emiatt. Bár ezt nem lenne érdemes megvárni. Bármi jó, aminek a működésében hiszel.
2012. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. El akarom engedni, de képtelen vagyok rá, bárki írhatja, hogy csak akarni kell, ez nem így megy. Sajnos. Szerencsére pszichés tüneteim nincsenek, és nem is lesznek, mindenki azt hiszi, túl vagyok rajta, adok magamra, vidám vagyok. Nem is hiányzik nekem ő, csak nem tudok úgy élni, hogy ne foglalkozzak vele. Ezen akarok változtatni. Talán kicsit anyáskodok is felette...
2012. aug. 2. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Az érzelmeket nem lehet irányítani, akárhány rossz dolgot tett, te kötődsz hozzá, nem véletlenül mentél hozzá. Semmilyen kuruzsló nem fogja feloldani a kötődést, majd az idő múlásával ez is elmúlik.
2012. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Won ***** válasza:

De így megy, hogy csak karni kell. :) Csak ez nagyon nehéz, mert magadat is gátolod az érzelmeid által. Erős akarattal lehetséges. Meditálj, tisztítsd ki a fejed. Ne elfelejteni akard, hanem érdektelenné tenni magad, ránézve.

Próbáld meg, de ha úgy érzed, nem megy, akkor keress segítséget. A kineziolóus jó lehet. Ügyesen!! :))


Won

2012. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ezi tv-hez.
2012. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Won ***** válasza:
Tényleg, HIDD el, hogy KÉPES vagy rá!!! :)
2012. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem, az ezo tv csak vicc volt. :-)
2012. aug. 4. 11:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát igen ez a Veronika egy humorzsák, ezért is szeretem :)
2012. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!