Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy film, szerinted igaz,...

Van egy film, szerinted igaz, vagy hülyeség az egész?

Figyelt kérdés

ez a film a SÍRI TALÁLKOZÁSOK

pár napja megnéztem, és az elején mondják hogy ez igaz, nem nyúltak hozzá, nem vágtak bele, szóval ebbe mennyire lehet hinni?

bocsi ha nem jó témába tettem

nekem elég hihetőnek tűnt :O



2012. aug. 2. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamu.
2012. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kamerás filmeknél mind írják, hogy igaz történet, de csak azért, hogy a néző jobban féljen.
2012. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, és tényleg jobban féltem :|
2012. aug. 2. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez a film, de láttam egy másikat. Az a címe, Megszólít az éjszaka. Ha akarod megnézheted, elvileg -azt mondják a film elején- az is igaz sztori. Ez is, meg az is olyan film, amiről lehet vitatkozni, igaz-e vagy sem. Az az igazság, amit írtam, abba egy "molyember" van, s elég hihetetlen, hogy Amerikába több helyen látták. Vörös szemekkel és 3 méter magas... fura sztori, szerintem kamuszagú...
2012. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem igaz
2012. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Won ***** válasza:

Itt a filmkritika. Ez is megemlíti, hogy az egész kamu, a célja csak az, hogy valósabbnak tűnjön, ezáltal ijesztőbbnek, hisz jobban elhiszed, hogy veled is megtörténhet. [link]


Won

2012. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!