Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap megnéztem a Paranormal...

Tegnap megnéztem a Paranormal Activityt, és egész éjjel nem tudtam aludni, féltem, a legkisebb neszre is felkeltem. Tényleg igazságon alapul az a film?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kacsa az egész, mint az amerikai filmek 90%-a
2010. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy alapulna már igazságon? Még ha léteznének is szellemek vagy amiről a film szólt(csak beletekergettem, nem tetszett a kamerás mód) szerinted mozikban mutogatnák?

Amúgy nem vagy véletlenül nagyon fiatal? Velem is történt ilyen kicsi koromban, hogy valami mutáns kígyós film után, nem mertem az ágy alá nyúlni..:)

2010. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, imádom a horror filmeket, eddig egy után se volt ilyen, de ezen a filmen nagyon beparáztam...
2010. jún. 14. 14:25
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem valos de amugy ezt a kérdést én is fel tettem :DDD
2010. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem igaz történet alapján csinálták. két fiatal , ők valós szereplők, kitalálták hogy csinálnak 160 dollárból vagy mennyiből egy horror-dokut , és szinte senki nem is akarta forgalmazni, aztán terjedt és k*rva nagy összeget kaszáltak belőle olyan miatt mint te, mert mindenki elhitte hogy igazi :D :)
2010. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Az eset valoban megtortent, a mozi valtozat alapja a National Geographic dokumentum filmje a dologrol, ami kevesse szenzaciohajhasz megoldasokkal operal mint a film es sokkal tenyszerubben irja le az esemenyeket. De hat nyilvan mint minden ide feltett kerdesnek erdemes talan inkabb a neten utana jarni semmint egy forumon.
2010. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mégcsak az sem igazi, hogy a csaj megőrült a végén, mert van egy második verzió is
2010. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kitalált történet a film,nincs semmi valóságalapja..

Ahogy előttem is írták két verziója is van.

Az egyikben a rendőrök a film végén lelövik a lányt akinek kés van a kezében.

A másik verzióban a lány amikor késsel megöli a barátját felmegy a szobába,és a kamerába mosolyog majd elvágja a saját torkát...

A legtöbb filmnél néha bedobják reklámnak,hogy "eredeti történet alapján"így sokkal jobban eladható..

Azok a filmek amik tényleg megtörtént esetet dolgozz fel annak utána is tudsz nézni az igaz történetnek...

PL: The Monster (A rém) című film valós eseményeken alapul.Utána tudsz nézni..

Az első link a filmről szól,a második link a valós emberről szól..

[link]

[link]

2010. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 15:27 vagyok

javítok: Az első link a valós személy,míg a második a film...

2010. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rájöttem:) Amúgy vannak bennek tényleg abszurd dolgok, de vannak benne hihetők is... :S Paranormal Activity 2 már nem róluk szól, hiába a második része, igaz azt nem láttam még, csak belenéztem,mert angol és felirat nélküli.
2010. jún. 14. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!