Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csináltok december 22. -én?

Mit csináltok december 22. -én?

Figyelt kérdés

Akik itt attól rettegnek hogy becsapódik egy kisbolygó, jönnek a reptoidok vagy dimenzióváltás lesz és még ezernyi kitaláció, azok mit fognak csinálni mikor rájönnek hogy 21.-én nem is lesz világvége?

22.-én depressziós lesz az emberiség fele? Komolyan vicces már, hogy mindenki retteg egy dátumtól. Én speciel ajándékokat fogok csomagolni, de ide tuti feljövök, hogy megnézzem a reakciókat.


2012. aug. 4. 08:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb hasonló elfoglaltság van kilátásban, majd nézegetem melyik égő égett ki a karácsonyfa égőből, meg van egy kinti bazinagy fenyő, arra is kéne tenni valami világítós szir-szart...

Elég tökölős , idegölő meló, akkor próbáljon megzavarni valami reptodi! Ráhúzom a fára csúcsdísznek! :)

2012. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Talán halászlevet főzök és majd gondolok a csalódot világvége,UFO invázió és dimenzió váltó hívőkre.
2012. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal kezdem a 22-ét, hogy reggel kiírom ide kérdésnek: "Túlélte valaki?"
2012. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
59%

17. szülinapom lesz majd:D

ugyse lesz világvége.....

2012. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beiglit fogok sütni, azt még a világvége után két nappal is meg lehet enni.
2012. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én mézeskalácsot fogok sütni és díszíteni és gondolom megvesszük a fenyőfát . és le**arom a vilàgvégét mert úgy sem lesz
2012. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Won ***** válasza:

Hát világvége az szerintem se. De reptoid invázió se, az még abszurdabb. Vagy felemelkedve, vagy nem készülök egy ugyanolyan jelentéktelen karácsonyra, mint a többi.


Won

2012. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Zsizsik666 ***** válasza:
Lopjuk a fenyőfát.
2012. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22-én azok, akik most halálra parázzák magukat és a világvégét terjesztik mindenfelé, ők fognak leghangosabban pattogni, hogy "na látjátok, én előre tudtam, hogy nem lesz semmi". 2000-nél is ugyanez volt.
2012. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Megiszok egy üveg Wyskit, -mert hátha- aztán másnap megbánom.
2012. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!