Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezósok! Mi lesz, ha december...

Ezósok! Mi lesz, ha december 21-én nem "emelkedtek fel"? Sőt 2013 elején sem? Mi van, ha egyáltalán nem is emelkedtek fel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A dimenzióváltás nem alkalmazkodik semmilyen időmeghatározó eszköszhöz. Főleg a pontatlan gergely naptárhoz nem.
2012. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

akkor az van hogy semmi, mit kell ezen görcsölni?

fel kell készülni mindenre azt csá

vagy lesz vagy nem, kitudja

2012. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Majd kitalálnak valami kifogást :)
2012. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
majd én megdugok akkor egy-két csalódott húsibb ezóst :D
2012. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor majd kibérelek egy darut és annak segítségével.
2012. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja ja, rá kell hajtani a csalódott szingli ezos nőkre, és megmutatni a felemelkedés egy másik fajtáját.
2012. júl. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert valaki hisz az ezoterikus dolgokban, még nem feltétlenül hülye. Én pl örülnék, ha "felemelkednénk", ahogy te írtad, mert a világ, amit most élünk egy kalap sz.r. Ha meg nem lesz semmi, akkor nem lesz semmi. 22/L
2012. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Én pl örülnék, ha

"felemelkednénk", ahogy te írtad,

mert a világ, amit most élünk egy

kalap sz.r. Ha meg nem lesz

semmi, akkor nem lesz semmi."


Te értelmesnek tűnsz. Keress rá Alajera youtubeon, és próbáld meg elfogultság nélkül végig nézni a videóit.

2012. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Muszáj felemelkedniük.... a mélypontról mást nem nagyon lehet (:


Najó, lehet stagnálni is.



(jáj, micsoda offenzív poén :D)

2012. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én arra vagyok kíváncsi, hogy a magát spirituálisnak, ezoterikusnak valló emberek vajon mennyire is ilyen beállítottságúak. Abban kell helyt állni, abban kell megtalálni a boldogságot, ami van most éppen körülöttünk. Nem abban, ami nincs. Nem olyan után sóvárogni, ami nincs. Erről mi a véleményük az ezo embereknek? Most ez van itt a Földön, hogy az ezo ember is csak a szart látja meg, az már gáz valahol. Mindenki egy szebb világ után ábrándozik, mindenki ezt várja, hogy itt majd minden egy tejjel-mézzel folyó kánaán lesz. Szerintem meg nem, hanem majd csak jóval később, mert ez egy folyamat, nem pedig egy naptári számhoz köthető valami.
2012. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!