Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetseges a dimenzio valtas?...

Lehetseges a dimenzio valtas? (ertelmes valaszt kerek! )

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 05:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azt sem lehet biztosan kijelenti, hogy nem lehetséges meg azt sem hogy lehetséges. Az emberi élet olyan rövid, és ha belegondolsz hány éves vagy most rájössz, hogy az mennyire kevés ahhoz, hogy mindent tudj a világ működéséről. Szóval maradok a semleges táborban.
2012. aug. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezen csak akkor lesz értelme gondolkozni, ha megértjük valamelyik másik dimenzió működését. Amit eddig ebben a dimenzióban látunk, az asztráltest, a lélekvándorlással kapcsolatos tapasztalások, homályos emlékek.
2012. aug. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Antimod ***** válasza:

Nem tudom, mit jelent. De komolyan.

Lehetséges a dimenzióváltás, de ahhoz meg kell halnod. Az, hogy az egész Föld egyszerre kerül új dimenzióba, szép gondolat, de számomra megfoghatatlan.

2012. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 x) ***** válasza:
Egyenlőre még azt sem tudjuk létezik-e egyáltalán másik dimenzió. Amit hisszük hogy tudunk azt is csak filmekből. Szóval most még biztos nem lehetséges, de talán párszáz év múlva. Egyébként a kocsikulcsom szokott néha másik dimenzióba lépni mikor sehol sem találom. Ez az egyetlen reális lehetőség. :)
2012. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
LEHET! Tudom, skan még a sárkányokban sem hisznek.. Mert semmi bizonyíték.. Ez azért van mert vhova afrikába egy vulkánhoz leszálnak, és megvárják amég a láva elégeti őket.. De nézz utánna a google ba. Ha saját szárkányod van, át bírsz menni másikba :)
2012. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Won ***** válasza:
Lehetséges lehet. De előtte érdemes lenne ezt megismerni, mert még sok dologgal nem vagyunk tisztában.
2012. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem!

HA meghalsz, akkor más dimenzióba mész, itt a Földön nincs ilyen.

2012. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem miért lettem lepontozva... itt már az is baj ha megmarad az ember az arany középútnál egy bizonyos témában. 100%-ig senki nem állíthat semmit ezzel kapcsolatban.... de mind1.... nekem mind1....
2012. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Won ***** válasza:
Én adtam most neked egy jó pontot! Teljesen igazad van.
2012. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!