Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges hogy apukám 'lelke...

Lehetséges hogy apukám 'lelke itt ragadt'? Néha mint ha éreznénk valami féle energiát. és furcsa dolgok is történnek. H igen miért lehet ez? és hogy lehetne vele 'kommunikálni'? Légyszi értelmes kommenteket mert ez annyira nem vicces téma.

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 22:50
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
15%
Csak nem betojtál? Ó, te ki kakis.
2011. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ezen már régen tul vagyok de köszönöm az értelmes kommentet:):)!
2011. márc. 15. 23:03
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Csak a képzeleted, ez is a gyászmunka része, de ha nem hiszed, akkor mikrofonozd, kamerázd be a lakást.


Amit te hallani vélsz, az valójában nem történik meg.


Ezek mind a lelki trauma jelei, a borzongás, a feszültség, a szorongás, a képzelődés, hiányzik az apád ennyi.


Átestem ezen én is anno.


Kb jó 3-4 hónapig fog tartani ez a minimum.

2011. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%

Nem, nem lehetséges.

Elég értelmes komment volt?

2011. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%
Természetesen lehet, hogy itt maradt de előbb-utóbb elmegy mert rájön, hogy az jobb neki!
2011. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
és én azt észre fogom venni?és az baj hogy úgy mond 'örülök'ennek?mármint igy elviselhetőbb ez a tény..(1,5hete halt meg)és hogy fog rájönni hogy jobb neki máshol?azt is olvastam,hogy lehet,hogy még van elintézetlen 'ügye'?de azt hogy tudja befejezni?
2011. márc. 16. 15:06
 7/25 anonim ***** válasza:
9%
egyszerűen csak egy marha vagy...
2011. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
azpara.
2011. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
50%
Ztolsó előtti te meg egy nagy bunkó vagy, ha így beszélsz egy gyászoló emberrel! Az ilyeneket mint te meg tudnám fojtani egy kanál vízben, de előtte jól kicifráznám a szád szélét te érzéketlen sz@r alak!!!!!
2011. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
de előtte még kivánjon jo szórakozást a holnapi temetéshez;)és én kérek elnézést azt hittem hogy ez egy olyan oldal,ahol bármilyen kérdést feltehetek,ha nem tetszik ugord át okos tóni.. neked pedig köszönöm!!
2011. márc. 18. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!