Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az öngyilkosok pokolra kerülne...

Az öngyilkosok pokolra kerülnek? Nem nyernek megbocsátást?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 21:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Nincs pokol.
2012. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
67%

Úgy tudom,Istennek mindenkivel terve van.Addig nem halunk meg,míg a feladatunkat el nem végeztük.Aki öngyilkos lesz,Istentől kapott feladata elől menekül/menekült.

Nem tudom,hogy nyernek-e megbocsátást...

2012. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Na tessék.Valaki kinyilvánítja a véleményét, és már lepontozásra kerül.


Én csak akkor pontozok le ha valaki trollkodik, vagy miután bebizonyítottam hogy téved de még mindig tartja a tévedéséhez magát.


Különben osztom az előttem szóló véleményét.Nincs pokol így ugyanoda kerülnek mint mindenki más:2 méter mélyre.

2012. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Bocs második, csak közbe jöttél.Úgy értem mint az első.
2012. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%

Hát szerinted? Ha valaki már megtért, az mért akarna öngyilkos lenni, aki hívő, az boldog. Ha meg azt hazudja, hogy hívő, de nem boldog, akkor az az életmódján látszódik.

Aki pedig nem hívő, az nem kerül a mennybe, mert az a hívőknek van fenntartva. Érted a logikát remélem.

2012. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Értem én,de manapság szerintem ritka,aki hívő.Ha van Menny,akkor nagyon kevesen kerülnek oda.Én nem tudom mit higgyek..
2012. aug. 7. 22:07
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ez azt jelenti, hogy nyugodtan öngyilkos lehetek, ha úgy tartja esetleg a kedvem, mert mivel amúgy sem vagyok hívő -- és nem is leszek --, úgyis pokolra jutok? Tök jó, több a lehetőség ;)
2012. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Az öngyilkosok Isten előtt gyáva férgek, és nem bocsájt meg nekik.Lásd Júdás
2012. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyon sok hívő embert ismerek. De többnyire valamilyen alternatív vallásban hisznek. Tehát nem keresztény vallásban. Én is hívő vagyok, de a pokol létezésében nem hiszek. Hanem a karmában hiszek. A karma szerint mindenkinek minden életben tanulni és fejlődni kell, egyre közelebb jutni Istenhez. Erre valók az élettapasztalatok, megpróbáltatások, helyzetek. Aki megöli magát, az rosszul szerepelt, osztályismétlésre ítélik. Tehát ugyanazt a rossz karmát hozza majd magával, ami miatt ebben az életben "kilépett" az "iskolából".
2012. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Felölem.
2012. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!