Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud angol feliratot...

Valaki tud angol feliratot lefordítani magyarra? Vagy esetleg olyan személyt aki ezzel foglalkozik? Az öngyilkosok szobája c. filmet megszeretném nézni. De egyszerűen sehol nem találni feliratot.

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon fontos lenne.. aki esetleg tud segíteni, nagyon megköszönném...
2012. júl. 31. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
valaki tényleg csinálhatna hozzá feliratot..
2012. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már lefordítottam a felét, folyamatban van a másik fele is, aztán ráégetem és felteszem youtube-ra. Ha meglesz, küldöm a linket :)
2013. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rendben, köszönjük! :)) külön nem tudsz készíteni feliratot? nekem le van töltve a film, már csak magyar (.srt) felirat kellene.
2013. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=czQiFPlaj4Y&list=UUxFvXv21OQc.. egyébként külön is megvan, átküldhetem e-mailben a feliratot, ha szeretnéd :)
2013. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, megköszönném!! :) youtube-n nem tudom lejátszani, mert minden szaggat, hála a gépemnek.....
2013. jan. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
küldd el üzenetben a címed, és küldöm amint tudom :)
2013. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!