Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mással is volt már így?

Mással is volt már így?

Figyelt kérdés
Meditáció közben tegnap olyan érzésem volt, mintha teljesen máshol lennék, és még amikor magamban csodálkoztam ezen, akkor sem múlt el ez az érzés, csak amikor kinyitottam a szememet. Olyan volt mintha valami békés szigeten lennék ahol enyhén fúj rám a szellő. És amikor kinyitottam a szememet mert meglepődtem ezen, akkor kellemes nyugodtság és boldogság "szaladt" végig a testemen, nagyon fura volt. Vajon ez mi lehetett?
2012. aug. 8. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Velem is sűrűn előfordult már :) Szerintem ez normális.
2012. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És szerinted ez vajon mit jelenthet?
2012. aug. 8. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális jelenség.
2012. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyiban keltette fel a dolog a figyelmem, hogy máskor amikor felfigyelek rá, akkor elmúlik rögtön, de most csak akkor múlt el amikor kinyitottam a szememet.
2012. aug. 8. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
sikeres volt a meditáció.
2012. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 8. 20:35
 7/8 Neménvagyokaz ***** válasza:
Történt már hasonló velem is csak én könnyen kizökkentem belőle.
2012. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló, ez csak simán sikeres meditáció, teljesen jól sikerült, pont hogy normális.

-Szkeptikus-

2012. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!