Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez facebookon?...

Miért van ez facebookon? (fontos, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy személy akinek van 3 facebookja is.Mindhármon bejelöltem őt,ő pedig vissza is jelölt mindehol,hogy az ismerőse vagyok.Aztán felmentem másnap facebookra és már nincs az ismerőseim között egyik sem és ha beírom a nevét a keresőbe akkor nem dobja ki őt.Én arra gondoltam,hogy letiltott engem,de akkor minek jelölt vissza,hogy az ismerőse vagyok.Na jó ez megtörtént,akkor.Múlthéten bejelöltem egy másik embert és vissza is jelölt.Ma pedig felmentem és ő nála is ez a helyet ha beirom a nevét akkor nem dobja ki és nincs ő sem az ismerőseim között.Akkor most mi van?Mi történt?Letiltottak?


Ja és megvolt az egyik embernek a facebookjának a linke és ha rámegyek akkor ezt írja ki,nogy :

"A kért oldal nem található"


Akkor most miért van ez?


2012. jan. 15. 16:52
 1/4 anonim válasza:
Valószinűleg vagy sőt biztos hogy tiltott vagy törölte magát. Más szerintem nem lehet.
2012. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valahogy be lehet állítani azt is, hogy ha valaki rád keres, ne találjon rád :)viszont ez az ismerősökre nem vonatkozik!

Úgy tudom, úgy lehet törölni magunkat, ha 2 hétig nem lépünk be. Szóval ha másnap nem volt fent, akkor elvileg nem törlődhetett.

Úgyhogy nem tudom. Kérdezd meg a közös ismerőseiteket!

2012. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Úgy tudom, úgy lehet törölni magunkat, ha 2 hétig nem lépünk be."


Rosszul tudod. Inaktív profilt nem töröl a facebook...

2012. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te tudod rosszul, nézz utána...
2012. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!