Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnék hallottakkal beszéln...

Atterineh kérdése:

Szeretnék hallottakkal beszélni? és szeretném ha segítene nekem ebben pl. vele foglalkozó szakmáu emberek . Oltásokat nem kérek.

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 10:07
 1/7 x) ***** válasza:
Először azt mondd meg hogy konkrétan kivel akarsz beszélni. Mert azért Petőfi Sándor szellemével lehet hogy nehezebb lesz kapcsolatot teremteni mint egy elhunyt rokonnal. Egyébként csak az képes rá akinek megvan hozzá az adottsága. De persze próbálkozni lehet, hátha.
2012. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Heinz Szabolcs ***** válasza:
Szerintem ezt oltással nem is lehetne megoldani, csak ugy ha sokat meditálsz, és erősen gondolsz az adott személyre az segíthet!
2012. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha rokon akkor :idéző kör.gyertyák a csucsaiba.kép a közepére.én minimum 3 ember körbe.azt mondogatni jelenj meg.ez a legkönnyebb kb.csak azért vigyáz mer nem mindig az jelenik meg akire számítasz.
2012. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antimod ***** válasza:
Ha halottakkal szeretnél beszélni (és nem számít, ki az), akkor az EVP-vel próbálkozz. Keress rá a Google-ön (elektronikus hangjelenség), és általában van egy rövid leírás arról, hol és hogyan lehet próbálkozni.
2012. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az egyik rokonommal szeretnék beszélni és 1 válaszoló nagyot röhögtem rajtad majdnem le estem a székről :)
2012. aug. 10. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:

"Oltásokat nem kérek."

http://www.youtube.com/watch?v=eysACs0Cllg

Bocs.

2012. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló ha ilyen szellemi fogyatékos vagy akkor gratulálok :)
2012. aug. 11. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!