Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az inga működne már minden...

.Anonymus. kérdése:

Ha az inga működne már minden ezzel foglalkozó ember megynyerete volna az 5. lottót. Akkor most hogy van ez?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok írjanak akik már csinálták!
2011. aug. 9. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem olvasod el inkább ezt a jó kis hirdetést?


Itt van:

2011. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
én 8.-ra nyertem meg a lottót nem 5.-re
2011. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Azon gondolkodom, melyik az 5. lottó... Mert van Ötös, hatos, skandináv... ez eddig három. Még a negyediket se tudom, nem hogy az ötödiket. Akkor meg miért pont azt kellene megnyerni?
2011. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
az inga nem jósol, hanem megmutatja a te tiszta gondolataid az adott kérdésről.
2011. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elírtam...
2011. aug. 9. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az inga jósolna, akkor te hogy a francba tudnád meg, hogy ki hogy nyert a lottón? Egyáltalán nem is közlik ki az a személy, aki megnyerte a főnyereményt. Sose fogod megtudni ki és hogyan nyerte meg a milliókat.
2011. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kapitány_úr ***** válasza:
100%
Ahj, felejtsük már el ezeket a jósokmegnyerikazötöslottót féle kérdéseket. Miből gondolod, hogy egy valóban hozzáértő személynek az a legfőbb motivációja, hogy milliárdos legyen? Kíváncsi vagyok, miért látod így.
2011. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó elöttinek:Engem nem az érdekel hogy ki nyerte meg az ötöslottót,hanem hogy meglehet-e nyerni inga segítségével.

Az utolsónak:Szép meglátás,de miért ne próbálták volna ki?

2011. aug. 9. 17:14
 9/9 Kapitány_úr ***** válasza:
100%

Most őszintén, az ilyesformán megszerzett anyagai javaknak milyen szellemi értéke lenne számodra, vagy bárki számára? Nincs mögötte a megtett munka érzése.

Hasznosabb dolgokra is lehet fordítani az effajta tudást, amivel szintén képes lehetsz egy szükséges jólét eléréséhez.

Másrészt, arra a kérdésre, hogy lehetséges-e? Igen, lehetséges. És nem is igényel nagyobb koncentrációt sem, mint bármelyik feladat, csak megfelelő ismeret kell hozzá.

Korábban már hallottam/olvastam olyan emberekről, akik önszuggeszcióval megálmodták a számokat, csak nem feltétlenül játszotta meg (feltehetőleg a - már említett - "ok" miatt). De - ahogy előttem írták - sokan vitték már el a főnyereményt, csak a személyüket titokban tartják a veszélyek miatt (i mean, pl.: lopás), és nem tudhatod, hogy az aktuális delikvens biztosra ment-e, vagy csupán szerencséje volt.

2011. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!