Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez nergiavámpír?

Ez nergiavámpír?

Figyelt kérdés
Ha valaki folyton csak saját magáról beszél, és elvárja, hogy folyton vele foglalkozz, ha nem keresed, akkor is hívogat, ír, nem veszi észre magát, akkor az egy energiavámpír?
2012. aug. 14. 15:07
1 2
 1/18 SSJGoku ***** válasza:
41%
Mi a tököm az a nergiravámpír??
2012. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
energiavámpír, csak elírtam
2012. aug. 14. 15:17
 3/18 anonim válasza:
86%

Kérlek mondd, hogy ezt nem gondoltad komolyan.

Ez nem energiavámpírság, hanem EGOIZMUS! Érted? Egoizmus.

Ne haragudj, de egy kicsit kiakasztott a kérdésed:'D

2012. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az energiavámpír nem is ezo téma szerintem. Vannak olyan emberek akik napi szinten képesek annyi stresszhelyzetet teremteni maguk körül, hogy a környezetük a nap végére már teljesen a szó szoros értelmében "lefárad".


Aki így viselkedik mint a te példádban, az inkább önző/mániákus típus, nem hajlandó továbblépni ha egyszer rákattant valamire/valakire.


Megmondtad neki, hogy konkrétan ne keressen téged? Ha nem, akkor viszont itt az ideje!

2012. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Farkasember, nem energiavámpír.
2012. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha akkor is hívogat, ír, ha nem keresed, akkor lehet, hogy csak beszélni akar veled. És az, hogy beszél magáról, az lehet azért is, mert bízik benned, és elmondja a dolgait.
2012. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Csak engem nem igazán érdekelnek a dolgai. Én dolgozni járok be a melóhelyre, nem őt hallgatni. Ha meg valamit magamról mondok, elereszti a füle mellett teljesen.

Még nem mondtam meg konkrétan, hogy szálljon le rólam, az túl durva lenne.

Esetleg arra gondoltam, hogy ugyanolyan aggresszíven elkezdek MAGAMRÓL dumálni, hiszen azért szállt rám, mert én udvarias vagyok, és meghallgatom, válaszolok, még megerősítem is a baromságaiban, mert nem akarom megsérteni.

Meg nem fogok neki igazat adni, had koppanjon a valóságon, akkor hátha elmegy a kedve tőlem.

2012. aug. 14. 16:25
 8/18 anonim ***** válasza:
A nergiavámpír is a tvájlájtból van?
2012. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem írtad hogy melóhelyen van ez. Szerintem mikor elkezdi tolni a rizsát, szakítsd félbe és találj ki valami kifogást, hogy neked most épp milyen sürgős megoldandó gondod van, és menned kell máris. 4-5 ilyen és kapcsolni fog.
2012. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen, az.

Estel, egy kicsit nem ártana utánanézni a témának, mielőtt megszólalsz.

Ez nem egy kitalált lény, hanem egy, az említett tulajdonságokkal rendelkező ember, a te szókincsed által ismeretlen jelzővel ellátott ember.

De az gondolom nem képezi vita tárgyát, hogy attól, hogy te nem hallottál valamiről, attól még létezhet...

kapaszkodj meg, van még pár ilyen dolog, ez csak műveltség kérdése.

De azért ne add fel, olvasással javíthatsz a helyzeten:

[link]

2012. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!