Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez nergiavámpír?

Ez nergiavámpír?

Figyelt kérdés
Ha valaki folyton csak saját magáról beszél, és elvárja, hogy folyton vele foglalkozz, ha nem keresed, akkor is hívogat, ír, nem veszi észre magát, akkor az egy energiavámpír?
2012. aug. 14. 15:07
1 2
 11/18 anonim válasza:

18:48,ne haragudj, nem akartam senkit megbántani, komolyan.

De ezek a jelzők nem az én ostoba, racionalista ember aggatta szóra utalnak, hanem nekem tényleg nagyon az egoizmus felé hajlik...

Lehet, hogy energiavámpír, de ugyanannyi erővel lehet egyszerű egoista is.

Nem ítélek el senkit, de ugyanezért azt várom, hogy engem se ítéljenek el.

Amúgy ha energiavámpír, mit csinálnál?:) Karót döfnél a szívébe - jó, bocsi, ez durva volt.

De nem ártana megmondani neki, hogy idegesít, jobb tiszta vizet önteni a pohárba.

2012. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Amúgy meg kérlek, ne műveletlenezz le, mert nem esik valami jól. És a leereszkedő hangnemű, ne félj, még javíthatsz a helyzeten sem túl kedves, ne haragudj.

Elolvastam, amit linkeltél. Elolvastam. Remélem, most már a "műveletlen gringo" kategóriából átteszel a "javítható, de még mindig nagyon racionalista" típusba.

Hiszek az olyan dolgokban, amire nincs logikus magyarázat. Kevese vagyok az olyanoknak, akik tiszta szívükből hisznek bennük.

2012. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi az a nergiavámpír?
2012. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az irodalom tanárom volt ilyen. A fájdalomból és a könnyeinkből táplálkozott. Hosszú távon az energiát is lecsapolta.
2012. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az egy TROLL!!!! vigyázz!
2012. aug. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hiába mondom meg neki egyenesen, hogy nincs rá időm nem érdekli. És nem sértődik meg semmin, mert nem érdeke, hogy megsértődjön.
2012. aug. 15. 09:45
 17/18 anonim válasza:

Hát ez patthelyzet ://

Mi lenne, ha te is elkezdenéd zaklatni?:'D

2012. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az "energiavámpír" egy alaptalan, ám divatos kifejezés.

Az az emberfajta, akit te leírtál, az "önző, egocentrikus szociopata" kifejezéssel jellemezhető.

2012. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!