Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen nyári spirituális...

Milyen nyári spirituális élményeid vannak illetve ufós élményekkel lettél gazdagabb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem a pálkövei strandtól kb. 700 méterre nyugatra elrabolt egy UFO. A benne utazó csúcsos fejű, parázsló vörös tekintetű lények kimondhatatlan és szégyenletes kísérleteket végeztek rajtam, aztán hazaengedtek, de megígértették velem, hogy soha, senkinek nem számolok be a részletekről.
2012. aug. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Engem Kővágóörs központjában raboltak el valami csúcsos fejű parázsló szeműek!Nagyon megkísérleteztek és a pálkövei strand előtt 800 méterre kidobtak,hogy valami új embert szedjenek fel!

2012. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kérhetném, hogy egy picikét vegyétek komolyabban a kérdést ? :-) szeretem a meséket, de gyerekek, ez itt az ezotéria rovat ! Több komolyságot.
2012. aug. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!