Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a píben az...

Lehetséges hogy a píben az Istenek információt, üzenetet rejtettek el?

Figyelt kérdés
A FIX TV-n az ENIGMA című műsorban mondták az ufó kutatók, hogy valaki kikutatta, hogy a pí számjegyeiben a teremtők üzenetet rejtettek el. Mit tudsz róla ? Mi lehet ez ? Minden érdekel !.
2012. aug. 21. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Jézusom. Nem, nem rejtettek el benne semmit.

Esetleg arra még nincs valami frankó elmélet, hogy például azért 100km a Kármán-vonal, mert a 100 az egy istenien kerek szám és ezzel jelzik az istenek, hogy léteznek?:D

2012. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Istenek meg teremtők?

Én nem is tudtam, hogy a teremtés teamwork volt.


Egyébként a píben senki nem rejtett el semmit.

2012. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel minden nem egész szám isteni üzenetet hordozhat... a pí az csak egy törtszám a végtelen közül, aminek régen adtak egy nevet.
2012. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én bírom az Enigmát, de ez egy oltári nagy baromság... még nem láttam ezt a részt benne, de majd megkeresem.
2012. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 x) ***** válasza:

Már az előző dimenziókapus kérdésnél gondoltam hogy nincs vége... most akkor hiszel benne vagy nem? Ha hiszel benne akkor ne befolyásoljon mások véleménye. Szerintem te ugyan úgy utána tudnál nézni ha érdekelne. Csak egy kicsit kéne komolyan venni. Ha meg csak azért jársz ide hogy lásd az embereket vitázni akkor get out the fuckin' forum.

Ha a véleményemre vagy kíváncsi (bár nem vagy) akkor meg annyit mondanék hogy végtelen szakaszos tizedestört. Ennyi erővel az összesben isteni utalás van? Az ezotéria hívő maradjon az ezotériánál és hagyja a számolgatást a matematikusokra.

2012. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alaque ***** válasza:

Igen, és azt is megmondom, mit rejtettek el benne!


Tudod, a kör területét igen nehéz pontosan kiszámolni, ellenben a kerületét annál könnyebb megmérni. Az emberek nagyon ki akarták számítani a körnek a területét, hogy a civilizáció újabb lépcsőfokára léphessenek végre. Addig-addig imádkoztak, míg az egyik könnyelmű isten le nem ejtett a Földre egy meteoritot, amire a következő volt írva:


"Isteni Pi-Kavics, aminek segítségével kiszámítható a körnek a területe (amennyiben a kerülete ismert), ezáltal egy halandó faj a civilizáció újabb lépcsőfokára léphet.

Figyelmeztetés:

Halandó emberek elől SZIGORÚAN elzárva tartandó!"


Továbbá föl volt tüntetve rajta a pi első 2,5101055800791*10^74 számjegye. A gyarló emberek nem törődtek az isteni figyelmeztetéssel, és felhasználták a pit mindenféle épületek meg ilyenek tervezéséhez, az istenek pedig úgy megharagudtak, hogy összezagyválták az emberiség egységes nyelvét, járványokat és természeti katasztrófákat zúdítottak a földre, Prométheuszt meg (a könnyelmű istent) kikötözték az aszteroida-övben található Z-1973/112 nevezetű aszteroidára, és Planck-állandó fejű űrkeselyűk tépik azóta a máját neki.


Aszonták az istenek, hogy csak akkor bocsátanak meg, ha elfelejtik az emberek a pit, de mivel ennyire belerágta már magát a mindennapjainkba ez a szám, hogy még az isiben is tanulják a gyermekek, nincs más megoldás, mint elpusztítani a civilizációt visszamenőleg egészen az Isteni Pi-Kavics előtti civilizációs lépcsőfokig!


Vesszen, vesszen a pi, vesszenek a nagy épületek meg a furatátmérők, vávává! :@@@

2012. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem, ez badarság. A pi csak egy arányszám, nem kell mindenbe hülyeséget belemagyarázni.
2012. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!