Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet-e titkos üzenetet...

Lehet-e titkos üzenetet küldenki a papagájomnak? (magyarázat alul)

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy a papagájom beszéljen de nem megy: mondogattam már sokszor neki hogy répa meg minden de nem is figyel. Titkos üzenetettel rá tudom venni hogyha kimondom azt hogy répa akkor utánozza?? vagy ha nekem nem sikerül egy gyakorlott agykontrollost megkérhetnék hogy vegye rá a papagájomat titkos üzenettel??????
2011. okt. 23. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Boomerang vagy a Cartoon Network-ön nézed a meséket? =)
2011. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

aggyál neki kaját és közben mond hogy RÉPA

pár hét és elkezdi mondogatni hogy répa sőt ha te mondod hogy répa oda fog jönni hozzád

2011. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
titkos üzenet száll a széllel, hozzád is elér még ma éjjel...
2011. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Normális válasz kérek!!!
2011. okt. 23. 12:42
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Én meg normális kérdést...


Nem gondolod, hogy szegény papagájod már így is elég hülyének néz, mert beállsz elé, és elkezded mondogatni, hogy RÉPA?? (Azt amúgy tudtad, hogy nem minden papagáj tud beszélni? Sőt, több nem tud, mint tud)

Szerencsétlen állat, mit vétett?...

2011. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
tudtad hogy ez egy olyan oldal ahol nem te teszed a kérdést hanem a kérdező?! -.-
2011. okt. 23. 12:52
 7/15 A kérdező kommentje:
ja és szegény állat azt vétette hogy elolvasta amit írtál.... -.-
2011. okt. 23. 12:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kódold le a szöveget egyedi titkosítással és írd le egy papírlapra, majd add oda neki, közben suttogd a fülébe a megoldókulcsot. Ha tud olvasni (az előzőben azt írtad), akkor a kulccsal szerintem simán dekódolja az üzenetet.
2011. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem meg tudod csinálni, csak kell hozzá egy kis türelem. Lemész alfába, elképzeled először a néma papagájt és a sikertelen próbálkozásaidat, aztán sokkal alaposabban azt, hogy tud beszélni. Ezek után már csak a kettes számú képet szabad megjelenítened, legalább naponta egyszer.

FONTOS, hogy vágyj a célod elérésére, hidd el, hogy el tudod érni, és várd is el, hogy sikerüljön.

Nekem ugyanez az öngyógyításnál nagyon hamar bejött, de nem tudom, hogy az állatoknál meddig tart.

Sok Sikert!

2011. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megpróbálom:))
2011. okt. 23. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!