Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megálmodok egyes pillanatokat...

Megálmodok egyes pillanatokat az életemből. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban van az hogy csinálok valamit és egzszer csak bevillan valami amit már láttam álmomban.Van hogy teljes szavakra, néha mondatokra emlékszem.Néha megilyedek tőle, főleg amikor olyan dolgok villannak be amiket évekkel azelőtt láttam.Ez normális, vagy miért van ez?

2012. aug. 22. 16:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
"dezsávű" szót ismered?:) Nekem is vannak néha ilyenek nem olyan gyakran de évente minimum 4-6 -szor.
2012. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hányszor sütitek még el a "megálmodtam ezt-azt" sztorit?
2012. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak pont az a baj hogy nekem havonta 4-6szor és egyre gyakrabban.
2012. aug. 22. 17:02
 4/15 anonim válasza:
Szerintem ez már nem átlagos,keress fel egy szakembert aki jártas a "szakmában"
2012. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
bocsánat nem szakmában hanem az ilyesféle dolgokban.:D
2012. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A szkeptikusokra pedig egyáltalán nem vagyok kíváncsi, én csak a dezsavűre szeretnék értelmes magyarázatot kapni és hogy miért van ilyen sokszor.
2012. aug. 22. 17:06
 7/15 anonim ***** válasza:
2012. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
MEGIJEDEK,nem megilyedek!!!!Mi a szart tanítanak mostanában a sulikban???
2012. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy kíváncsi a szkeptikusokra ?:( Amúgy nem álmodod meg a jövőt, nem vagy különleges, átlagos vagy, vagy átlagon aluli ha ilyen kitalációkkal hívod föl magadra a figyelmet.
2012. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudjátok az emberek azért tesznek fel kérdéseket, mert válaszokat várnak rájuk.Nem a hülyegyerekekre kíváncsiak akik csak oltogatni tudnak, és nem is a nyelvtan huszárokra akik úgy bújják az internetes oldalakat hogy ott van kezükben a helyesírási kéziszótár és az okoz nekik örömet, hogy kijavítgatnak másokat.Én nem vagyok a dezsávű professzora, és valószínűleg ezért is kevertem össze a megálmodással.Én csak annyit tudok hogy olyan emberekkel álmodok, akikkel hetek, hónapok, vagy gyakran évek múltán találkozok és erre a jelenségre szeretnék értelmes magyarázatot kapni.Ez úton szeretném megköszönni azoknak, akik türelmesen álltak hozzá a kérdéshez. Azt pedig egy árva szóval nem mondtam hogy különleges képességeim vannak, vagy hogy én magam különleges lennék.
2012. aug. 22. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!