Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Denveri...

Mit gondoltok a Denveri repülőtérről?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam róla meglehetősen furcsának találom, de itt nem földönkívüliekre gondolok vagy ilyesmi, csak úgy alapból hogy ennyit foglalkoznak a témával, vannak ott bizarr dolgok én beszarok magától a repüléstől is nem hogy ilyen képek legyenek egy reptéren, vagy az anubisz szobor a halál istene,( legalább is azt hiszem az) a kisérteties ló és a többi furcsaság. Minek ilyenek egy reptérre egy múzeumba oké na de egy reptérre kicsit furcsa. Várom a véleményeket lehetnek negatívak is, kiváncsi vagyok a véleményekre tényleg.
2012. aug. 24. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Babonás vagy, mi?


Szerintem meg jópofa. Színes rajzok, hátborzongató szobrok. Aztán megengednek egy pletykát és jön a jónép, ők meg zsebelik a pénzt. Turistacsalogató. Ennyi.

2012. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából az ilyen témák érdekelnek sosem hiszek el egyből semmit szeretek utána járni a dolgoknak de valahogy ez a téma megfogott az erdőbe leselkedő ufók ilyen témák nem foglalkoztatnak csak amik tényként létező dolgok, mint ez a reptér, számomra akkor is furcsának tűnik hogy pont egy reptért kell ilyenre készíteni ahol akarva akaratlanul is kénytelen elmenni az ember ha repülni akar. Ha már turistacsalogatónak csinálnék valamit akkor építenék egy bevásárlóközpontot és oda tenném be ezeket. Nem egy reptérre. De hát ez is csak egy vélemény
2012. aug. 24. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont mivel pont egy reptéren van, és akarva akratlanul látni "kell", a híre is jobban fog terjedni, szerte a világban. Hisz a legforgalmasabb repülőterek egyike.
2012. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!