Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szokott veletek olyan lenni...

Szokott veletek olyan lenni hogy amit mondtok vagy gondoltok, azt pár perc múlva a tévébe is mondják?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
TV-vel konkrétan nem, mert nem nézek, de igen.
2012. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem már többször előfordult, hogy beszélgettem valakivel és ment a tv. Majd éppen akkor mondtam ki ugyanazt a szót, amikor a tvben is elhangzott. :)


Vagy olyan is volt, hogy feltettem egy kérdést és éppen válaszoltak rá.


Én nem nyilvánítok ennek semmi különösebb dolgot, csupán érdekes :)

2012. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem már többször előfordult, hogy valamire gondoltam, vagy kimondtam és ugyan akkor mondták a tv-ben is.De olyan is volt, hogy a tv "válaszolt", én jókat röhögök ezen, mert általában nagyon viccesen jön ki ez.

Legérdekesebb az volt, mikor egy bizonyos zenére gondoltam, amit már régóta nem lehetett sehol hallani.Olyan szívesen meghallgattam volna.Bekapcsoltam a rádiót és éppen az a szám ment!Na, azon meglepődtem..

2012. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antimod ***** válasza:

1) Alkalomadtán előfordul, hogy teljesen ugyanakkor, ugyanazt a szót, sőt, mondatot mondom ki egy hozzám közel álló emberrel, szinkronban. Ezen aztán jót mulatunk.


2) Volt, hogy jegyzőkönyveztem egy felvételt, és éppen egy kérdés fogalmazódott meg bennem, erre a riporter megmondta rá a választ (több éves felvétel volt már akkor is). Ezt persze csak véletlennek tekintem.


3) Az már sokszor előfordult, hogy meccs közben megéreztem - a legtöbb eddig 5 perc volt - , hogy ki fog gólt lőni, akár a legvalószínűtlenebb esetekben is.

2012. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MRbarany válasza:

Szokott!

Nem is kevésszer!!!

2012. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!