Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet összefüggés,...

Szerintetek lehet összefüggés, a születési dátum, és egy betegség között?

Figyelt kérdés
17éves fiú vagyok, 13éves koromban diagnosztizáltak nálam egy nagyon ritka, daganatos megbetegedést, akkor, 2008ban 2műtéttel kivették, majd 2010ben újra ki kellet venni, 3műtéttel. A betegség neve juvenilis angiofibroma /érdaganat/ serdülő fiuknál fordul elő, kialakulásának esélye 0,05%!! Nemrég, egyik rokonom segített rátalálni egy olyan fiúra, akinek ugyanilyen betegsége van, hogy legyen, akivel tudjak erről beszélni. Kiderült, hogy ugyanabban az évben, ugyanabban a hónapban, és ugyanazon a napon születtünk!! 1995.10.15! szerintem már a dátum is furcsa, olyan kerekek a számok. szerintetek lehet ebben összefüggés, vagy csak puszta véletlen?

2012. aug. 24. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezek összefüggnek, de mindenesetre furcsa...
2012. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

ez 1:2000-hez esélyt jelent a betegség kialakulására

1995-ben 10337 élveszületést regisztráltak, vegyük, hogy a fele fiú, mondjuk 5150 gyerek

lefelé kerekítve ebben az évben 2-en vagytok a betegek közül

365^2/365=> 1:365-höz esély volt a dologra

magyarán az, hogy beteg lettél, több, mint 5x valószínűtlenebb volt, mint hogy már betegen egy ilyen srácra találsz, sajnos mégis megtörtént


szóval ha engem kérdezel, akkor ez csak egy furcsa véletlen

2012. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy hihetetlen véletlen.

Anyám nemrég volt kórházban. Róla meggyőződéssel állította vagy 2 orvos, hogy rákos.

A mellette levőről szintén 2, hogy semmi baja.

Anyámnak semmi baja, a mellette levőről viszont kiderült, hogy rákos...

2012. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
47%
ennek a rák sztorinak mondjuk nem tudom miért van bármi köze is ehhez de azért örülünk hogy nem lett baja
2012. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a köze, hogy ez is ehhez hasonló véletlen volt.
2012. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak azt jelzi, hogy manapság egyre több a rossz orvos.
2012. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#6: pont erre céloztam
2012. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon furcsa, nem tudom, van-e rá épkézláb magyarázat, de kívánom, hogy mindketten meggyógyuljatok!
2012. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!