Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autoimmun betegségem van,...

Autoimmun betegségem van, Most fáj mindenem csuklóm lábam, derekam. Lehet ez attól? Van-e összefüggés a betegségemmel?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 07:27
 1/3 anonim válasza:

Amennyire én tudom, igen. Egyik rokonomat fél év alatt vitte el... neki a torkát és légcsövét támadta meg. Gyakorlatilag megfulladt.

Keresztanyám is ebben a betegségben szenved. Szteroidokat és más egyéb gyógyszeres kezelést kap, mivel még nincs kifejezetten erre való gyógyszer.

Neki mikor mit támad.. ugyanis, amennyire jól tudom, az autoimmunos betegek immunrendszere támadja a saját szervezetét, ezért a gyógyszerekkel próbálják elérni, hogy gyenge maradjon az immunrendszere.

Amiről tudok, nála izomsorvadást okoz, fekete a két keze, lába, valamint strokot kapott egy héttel ezelőtt.

Már nagyon sok orvossal beszéltek. Amit még érdemes megpróbálni az az őssejt beültetés.

Nem akarlak megijeszteni. Ez a betegség mindenkinél más ás más tüneteket produkál függően attól, melyik szervedet támadja az immunrendszer.

Amennyiben tényleg ez a problémád, sürgősen keress fel egy autoimmun szakorvost!

Jobbulást kívánok!

2012. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokféle autoimmun betegség van, pl. a cukorbetegség egyik fajtája is. Ha reumatikus AI betegségre gondolsz, akkor elég valószínű. Szakszerű masszázzsal lehet csökkenteni a fájdalmat, de csak az orvos hozzájárulásával.
2012. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem reumatoid artritisz azaz sok izületi autoimmun betegségem van 2 éve és most vagyok 19 éves. Biologiai terápián veszek részt, hogy ne romoljon a helyzet és jobban legyek. Per pillanat csuklom könyököm bokám és a térdem is nagyon fáj, időnként a bordám és a nyakam is. szoval ha az autoimmun betegségeden belül izületi betegséged van biztos hogy van összefüggés ..
2014. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!