Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet vele vajon?

Mi lehet vele vajon?

Figyelt kérdés
Oké, kezdjük azzal, hogy 16 éves lányok vagyunk a legjobb barátbőmmel. Most tegyük fel hogy a barátnőm neve....mondjuk legyen Viki. Mostanában furcsàn viselkedett, néha csak meredten bámult egy pontot, ahol pár perccel később amúgy megbotlott az egyik osztálytársunk, de ez nem az első furcsa 'egybeesés' volt. Egyik nap azt mondta, hogy jöjjek át hozzájuk. Jó, megèrkeztem Vikiék otthonához, és bánatos arccal nyitott ajtót. Már rögtön arra gondoltam, hogy meghalt valakije, de pont abban a pillanatban mosolyogva megrázta a fejét, mintha olvasott volna a gondolataimban. Mindegy, bementem, felkísért a szobájába, amire ledöbbentem. A szobája eddig tele volt színekkel és sok idióta poszterrel, most meg... Csak ősrégi könyvek amiknek nem értettem a címét, semmi mmagazin, vagy poszter. Ès, az egész telis teld növényekkel, és volt egy hatalmas ablak is. De ez még nem is olyan furcsa. Elmondta, hogy MINDEN emberben van valami különleges képesség, de sokan nem tudják használni, de ő tudja. És bebizonyította nekem. Lebegtetett egy ceruzát, és semmi nem volt fölötte vagy alatta. Aztán megmondta nekem, hogy Stella veszélyben van. Ja, Stella a macskám, és ma MAJDNEM elütötte ehy kocsi. Mi van a barátnommel?

2012. aug. 26. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"MINDEN emberben van valami különleges képesség, de sokan nem tudják használni"


- Igen, ez a legnagyobb bölcsesség a Twilightból, amit megtanított a fiataloknak.

2012. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt csak azért engedte meg hogy ide írjak, mert itt mindketten névtelenek maradunk. Amúgy nem drogozunk, nem iszunk, és nem vagyunk szellemi fogyatékosak. Tudom hogy lesznek szkeptikus és troll válaszolók, ede ez igaz, nem hittem eddig a természetfelettiben, de a lényeg hogy a két szememnek elhiszem. Amúgy azt mondta, hogy segít nekem használni az én képességemet is, de félek. Beleegyezzek? Nem fogom megkérni a hitetleneket hogy ne válaszoljanak, mert semmi haszna nincs, de a hívőket igen, hogy érte
2012. aug. 26. 11:27
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs szóval akik hisznek ebben adjanak értelmes választ.
2012. aug. 26. 11:28
 4/12 eNerdzsy ***** válasza:

Ha így haladsz, te leszel a legnagyobb rajongója. :)

A ceruza lebegtetés pedig trükk - van is a neten pár videó.


Az igaz, hogy mindenkiben van valami különleges és az is igaz, hogy akik ezt reklámozzák magukról azok a legnagyobb ripacsok.


A lényeg, hogy a józan paraszti ész ne hagyjon el senkit - azt kívánom. ;-)

2012. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na, íme az első szkeptikus! A tvájlájtot (direkt írom így) mindketten utáljuk. Tulajdonképpen mikor meg akartuk nézni az első részt én bealudtam az elején a barátnőm szerint meg iszonyat béna.
2012. aug. 26. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van különleges képességem! :O Én átlátok rajtad és a többi bután, aki elhiszi az ilyet! -.- De szerintem nem én vagyok az egyetlen...
2012. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jobban mondva az első szkeptikusoK csak akkor küldtétek míg én kommentet írtam.
2012. aug. 26. 11:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy szám a lebegtetés, minden második ember tudja. http://www.youtube.com/watch?v=ov2HFc03hCM
2012. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pár év múlva röhögni fogsz ezen.Ennyi idősen én is elhittem az unokatesómnak,hogy olyan képességei vannak,mint a "Bűbájos boszorkák"-nak.Bele volt habarodva a filmbe.El fog múlni,hidd el...
2012. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig szívatom a haverjaimat, könnyű, de látványos trükkökkel, de ez csak átverés.
2012. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!