Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megnéztem ezt a két videót és...

Megnéztem ezt a két videót és ezek után nekem semmi sem tűnik lehetetlennek, de vajon ezt is eltudná érni vele ha beprogramoz rá valakit?

Figyelt kérdés

A legutolsó kísérlet a legjobb mi van akkor ha azt mondja neki,hogy:

menny el egy lottózóba és jelölje be azokat a számokat amelyekkel megnyered a főnyereményt.De te azt hiszed,hogy véletlenül nyertél.Majd a nyertes szelvényt el hozod nekem és utána felmész a lakásodra,lefekszel pihenni egy kicsit és nem fogsz emlékezni rám és arra sem,hogy nyertél.


Vajon tényleg sikerülne neki eltalálnia?

Erre nagyon kíváncsi lennék.

Tudom,hogy az amit kérek tőle az felfoghatatlan de a tudatalatti az nem semmi.

Lásd itt:

http://www.youtube.com/watch?v=0WMDzPv0XyM&feature=related


2012. febr. 14. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Carmichael

Fura, hogy ez a név, előbukkant, a Chuck sorozatban is, vagyis ennek, nagy jelentőséget szántak.

2012. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem az a videó amit be linkeltem a hipnózis részre gondoltam és ott a végén az utolsó kísérletben ha arra kérné meg rá amit írtam akkor sikerülhet neki.
2012. febr. 14. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
azt azért ne felejtsük el, hogy csak a sikeres kísérleteket mutatják. valószínűleg ugyan ennyiszer fel is sült
2012. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt csak a Shrődinger macskája tudja......
2012. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hagenti ***** válasza:
Ez a manus profi.Évekig gyakorolt. Vannak ilyen mentalisták. Egyébként volt egy randizós rész és abban volt egy trükk amit viszonylag könnyű megcsinálni.
2012. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jósnak nem lehet senkit sem 'beprogramozni', de amúgy bármire rá lehet venni. MK Ultra program pont erről szólt az USA-ban. Elvileg abbahagyták, mivel túl brutális eredmények születtek, de ezt csak az igen bárányok hiszik el.
2012. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen ő tényleg profi. De néha csak az egyszerü logikát és a testbeszédet alkalmazza. Nagyon bírom :). Kipróbáltam a türükjeit a szüleimen és müködött :D Nagyon komoly volt. Bár csak az egyszerübbeket.
2012. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!