Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azok, akik szerint 2012-ben...

Azok, akik szerint 2012-ben világvége lesz, mit fognak mondani december 21-e után? Bevallják végre, hogy ez csak egy babonás népség képzelgése, ők meg be is dőltek neki?

Figyelt kérdés
Szerintem nem lesz természetesen világvége, de néhányan annyira erőszakosan vallják ezt, hogy már várom a pillanatot, amikor teljesen nyilvánvalóvá válik, hogy ez a naptáras világvége egy babonás hókuszpókusz.
2012. aug. 27. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok, mit fognak mondani:D
2012. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Senki sem hiszi, hogy világvége lesz, az itt írókra ne alapozz. A többségük direkt provokál, vagy talál ki összeesküvés-elméleteket, látszik is rendesen ezeken a kérdéseken/válaszokon. Szóval nyugodj meg, senki nem hiszi el ezt a baromságot, csak páraknak jó vele hülyülni (szerintem elég unalmas már).
2012. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Mit gondolsz mi lesz? Nyilván előjönnek a "jaj basszus TÉNYLEG! elszámoltuk, pedig annyira nyilvánvaló, hogy nem is 2012, hanem 2013" vagy a "én ilyet sose mondtam, az összes 2012-hívő hülye, valójában 2020-ban lesz és sokkal durvább, mint képzelitek" dumával. Mint mindig.
2012. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Röhögni fognak 404-en és a krixkraxi-reptoidreptilián-lumbulábi flottáját amit kitalált :D

Az biztos hogy én nagyon fogok röhögni karácsonykor rajta

2012. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

(tényleg nem provokálásból)

én a kettő között állok, ha megkérdezik akkor azt válaszolom hogy nem tudom

mert néha úgy vagyok vele hogy ez egy orbitális h*lyeség,és hogy biztos nem lesz,de néha előjönnek olyan érzések benne mikor ezzel kapcsolatos dolgokat nézek és hallgatok, hogy mi van akkor,ha tényleg lesz világvége és még karácsonyt sem érjük meg


azért valljátok be kételkedők, hogy egy kicsit elgondolkodtató


és mégegyszer mondom nem a provokálás a célom, és nem is hazudok


hiszek is meg nem is, de az biztos hogy elötte lévő nap minden közeli rokonomat felkeresem, és elbúcsúzok tőlük, mert a józan ész azt diktálja hogy ne higgyünk benne, de azért biztos ami biztos - ellene tenni úgysem tudunk semmit ha megtörténik kész, meghalunk, nem tudunk rá felkészülni


bár azok arcát tényleg szívesen megnézném akik az életüket tennék rá hogy meg fog történni,de nem fog (vay nem tudom, nem tudom mit higyek - két tűz között)

2012. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, elhiszem, hogy nehéz a döntés, és minden emberben van egyféle félelem, hogy mind meghalunk, de karácsony előtti napokban felkeresni a családodat, hogy elbúcsúzz tőlük, rettenetesen morbid és valszeg hülyének fognak nézni. Kérlek ne tedd, ha van menny találkozni fogsz velük, nem kell magadból idiótát csinálnod !
2012. aug. 27. 17:43
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

én sem úgy gondoltam hogy fekete ruhába odamegyek hozzájuk megölelem őket és azt mondom: találkozunk a mennybe, mert az tényleg morbid lenne


én csak egy hosszú beszélgetésre gondoltam és azt se mondanám meg nekik hogy miért vagyok ott

2012. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Már most szólok, előre, hogy a 2013. január-február környéki fokozódó naptevékenység lesz a következő érdekesség ;)
2012. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, akik mondták, hogy az olimpián mindenképp leszállnak a földönkívüliek, azok is eltűntek nyomtalanul. Pedig elég sok ökörséget hordtak össze arról is.

Mivel ez nagyobb horderejű dolog, egyszerűen kitalálják, hogy ó, elszámolták a maják, de jönnek a napkitörések 2013 elején, tehát majd akkor...

2012. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azok öngyilkosak lesznek a csalodasba hogy nem jottek a hullog3cik xddddd
2012. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!