Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A reptoidoknál azt hiszik jön...

A reptoidoknál azt hiszik jön a világvége és pár bolond azt híreszteli nálul, hogy 2012 December 21-én az emberek inváziót indittanak ellenük. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Na,jó igazából csak unom a reptoidos kérdéseket!
2012. aug. 1. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
A reptoidoknak is csak annyi értelmük van, mint a szellemeknek, démonoknak, plejádoknak, szürkéknek, sárkányoknak, vámpíroknak, csillámvámpíroknak, vérfarkasoknak, bloody marynek, árnyembereknek, a görényembernek, a yetinek, Waulberg Veronikának, jósoknak, a jövőt megálmodó embereknek, a fákkal beszélgető embereknek, a sátánnak és az őrangyaloknak, szóval semmi. Ezek közül egyik sem létezik, csak az ezó kategóriában kérdező emberek hiszik vagy monjdák azt, hogy igen.
2012. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom csak ezek úgy lökik folyamatba a reptoid témát,hogy már nagyon elegem van.
2012. aug. 1. 23:25
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Waulberg Veronikának...LOL XD
2012. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

"A reptoidoknak is csak annyi értelmük van"


El kell mondjamneked, Én nagyon régen foglalkozok ufológiában, szabadidőben, habár elméleti fizikus vagyok, és a Reptoidok egy rendkívüli kifinomúlt értelemmel rendelkező lények !


Ugyan 404-es hozzászólásaival nem értettem egyet de a krixkraxoknál leírt megjelenési forma és társas attitüd valamint viselkedés jelek pontosan ráillenek ezekre a lényekre. Felettünk sokkal magasabb evolúciós szinten levő lények, akiet nem nerfeltek vissza a genetikai teremtőik.

2012. aug. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Na ugye, Okos vagyok én :).
2012. aug. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Reptoidok egy rendkívüli kifinomúlt értelemmel rendelkező lények ! "

Azt ezt még is honnan a bubánatból tudod? Gondolom csevegtél már egy-két reptoiddal az élet nagy dolgairól!

2012. aug. 2. 05:48
 7/11 anonim válasza:

Mi a francok azok a reptoidok? :DDDD

Nem hiszek se az ufókban se az őrangyalokban se az avatárokban de még a hupikék törpikékben sem.

De ha mégis vannak akkor ígérem decemberben majd jól meginváziózom őket egy egyesével s.ggbe fogom rugdosni mindet. a poén kedvéért december 20-án hogy meglepjem őket.

2012. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most hallok először a reptoidokról. Nevetnem kell komolyan, még hogy inváziót indítanak ellenünk. Ha léteznének, és tényleg olyan intelligensek lennének, akkor nem csinálnának semmit. Hanem megvárnák, míg az emberek módszeresen elpusztítsák egymást. Nem fáradnának ilyenekkel, ha emberek is képesek önpusztításra. Jobban kell félni az emberektől, mint olyanoktól akik nincsenek.
2012. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erről 404-et kell megkérdezni, őt tudtommal már számtalan földönkívüli faj elrabolta. Voltak a krixkraxiak, a lumbulábiak, az annuakik, a motherbookdriverek meg a reptoidreptiliánok is. Ha tényleg lesz invázió remélem ő lesz az első akit gyarmatosítanak, és anális beültetést is csinálnak neki!
2012. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
404t a krixkraxiak és a lumbulábiak is elrabolták, de a poloskoidok kiszabadították aztán
2013. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!