Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudok felidézni/vissza...

Hogyan tudok felidézni/vissza emlékezni egy álomra?

Figyelt kérdés
Az éjjel álmodtam valamit, de csak részletekre emlékszem belőle. Nagyon fontos lenne megtudnom az egészet, van rá valami mód? Lehetséges ez egyáltalán? Köszi előre is.

2012. aug. 28. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már sokan feltették és nagyon sok hasznos válasz érkezett rájuk, használd a keresőt!
2012. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kerestem, de egy ilyen hasznos választ sem találtam, mert mindegyiknek ugyan ezt írták.
2012. aug. 28. 13:30
 3/4 Kuroyuki Hime ***** válasza:

Általában úgy lehet felidézni, ha vízszintesbe teszed magadat (magyarul lefekszel) és behunyod a szemed... el kell lazulni, aztán lassan felidézni az elejét az álomnak, és végigmenni rajta, hogy mi történt, mire emlékszel... maradj fekve és lehet, hogy egyre több és több részlet fog eszedbe jutni...

bár az álmokat egyszerűbb még reggel felidézni...

esetleg este úgy aludj el, hogy az álmodon gondolkodsz, és akkor lehet, hogy újraálmodod...bár ez is elég ritka

2012. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hmm érdekes nekem volt egyszer egy olyan,hogy ugyan úgy ugyan azt 2szer is újra álmodtam! nagyon érdekes volt de nem tudom miért volt ez.
2012. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!